فیل اسپنسر: سرویس Xbox Game Pass می‌تواند به رایانه‌های شخصی نیز بیاید

۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵

سرویس Xbox Game Pass در روز گذشته به‌صورت عمومی برای دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان عرضه شد و حال فیل اسپنسر از احتمال عرضه این سرویس برای رایانه‌های شخصی می‌گوید.

این روزها سرویس‌هایی چون EA Access و شبکه‌های تلویزیونی چون نتفیلیکس با ارائه چنین سرویس‌هایی از محبوبیت بالایی برخوردار هستند، حال مایکروسافت نیز وارد عمل می‌شود. سرویس شبیه به شبکه نتفیلیکس است یعنی شما هزینه‌ای را پرداخت می‌کنید و ماهانه به تعدادی بازی دسترسی رایگان پیدا خواهید کرد. در آخر این ماه بازی‌ها رایگان شده با بازی‌های دیگری جایگزین می‌شوند. بازی‌هایی چون  Halo 5: Guardians، Payday 2 ،NBA 2K16 و Lego Batman به‌صورت رایگان از طریق این سرویس در دسترس هستند. این عناوین چه به‌صورت آنلاین و چه به‌صورت آفلاین در دسترس قرار دارند. همچنین شما می‌توانید بازی‌های قرار گرفته در لیست را با ۲۰ درصد تخفیف و ۱۰ درصد تخفیف برای محتوای اضافی خریداری نمایید. برای مشترک شدن سرویس Xbox Game Pass نیازی به اشتراک گلد نیست اگرچه برای تجربه بخش چندنفره همچنان نیاز است. هزینه این سرویس ۱۰ دلار ماهانه است.

فیل اسپنسر به‌عنوان مدیر بخش سرگرمی‌های مایکروسافت در پاسخ به یکی از طرفداران درباره عرضه این سرویس برای رایانه‌های شخصی چنین گفت:

من واقعا علاقه‌مند هستم تا سرویس Game Pass به رایانه‌های شخصی هم بیاید اما قبل از آن باید بازی‌های سرویس را گسترش دهیم.

این سرویس درحال حاضر عناوینی بزرگی چون Halo 5: Guardians و Sunset Overdrive درکنار سری Bioshock را در خود جای داده است.

برای مشاهده لیست کامل بازی‌های سرویس Xbox Game Pass می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید