عرضه عنوان Middle-Earth: Shadow of War با تاخیر مواجه شد

۱۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۹

انتشار عنوان Middle-Earth: Shadow of War تا تاریخ ۱۰ اکتبر ۲۰۱۷ به تعویق افتاد.

امروز ناشر بازی کمپانی Warner Bros و سازنده آن استودیوی Monolith Productions اعلام کردند که عنوان Middle-Earth: Shadow of War که قرار بود در تاریخ ۲۲ آگوست منتشر شود، عرضه آن تا ۱۰ اکتبر به تعویق افتاد. استودیوی Monolith طی پستی علت تاخیر را محدودیت در زمان ساخت بازی ذکر نمود، یا بطور دقیق‌تر سازندگان نیاز به زمان بیشتری دارند تا مطمئن شوند Middle-Earth: Shadow of War به وعده‌های خود که ارائه بالاترین کیفیت تجربه می‌باشد، عمل خواهد کرد. استودیوی Monolith طی بیانیه‌ای در مورد تاخیر پیش‌آمده اعلام کرد:

Middle-Earth: Shadow of War گیم‌پلی بازی را در تمامی زوایا مانند: جهانی عظیم، داستان، سیستم نقش‌آفرینی و سیستم نمسیس (Nemesis)، گسترش خواهد داد. استودیوی Monolith سازنده بازی متعهد شده که بهترین کیفیت را ارائه کند. و برای دستیابی به آن، ما تصمیمی سخت گرفته‌ایم تا تاریخ انتشار بازی را تغییر دهیم تا مطمئن شویم Middle-Earth: Shadow of War به وعده‌های خود عمل خواهد کرد.

ما آگاه هستیم که تاخیر بوجود آمده ممکن است برای عده‌ای ناخوشایند باشد و بابت آن عذرخواهی می‌کنیم، اما ما سخت در تلاشیم تا عنوانی فوق العاده بسازیم. بسیار هیجان زده‌ایم تا در مراسم E3 نمایش‌های بیشتری از بازی ارائه دهیم.

برای آن دسته از کاربرانی که با بازی آشنایی ندارند باید عرض کنیم که، Middle-Earth: Shadow of War عنوانی جهان‌باز و نقش‌آفرینی است که داستان آن بین وقایع سری هابیت و ارباب حلقه‌ها اتفاق می‌افتد و دنباله‌ای مستقیم بر بازی Middle-Earth Shadow of Mordor خواهد بود، عنوانی که از نظر بازی‌بازان و منتقدین بسیاری بهترین بازی سال ۲۰۱۴ است.

Middle-Earth: Shadow of War قرار است در تاریخ ۱۰ اکتبر ۲۰۱۷ (۱۸ مهر) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید