سرویس Xbox Game Pass هم‌اکنون در دسترس عموم قرار گرفت

۱۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵

مایکروسافت در ماه گذشته سرویس Xbox Game Pass را معرفی کرد. این سرویس به‌صورت ماهانه هزینه‌ای را دریافت می‌کند و به شما دسترسی صدها بازی را می‌دهد. حال این سرویس بالاخره به‌صورت عمومی منتشر شد.

در هفته گذشته این سرویس ابتدا در دسترس کاربران گلد قرار گرفته بود و حال همه می‌توانند از این سرویس استفاده کنند. همچنین تمامی کاربران می‌توانند از ۱۴ روز تجربه رایگان این سرویس بهره‌مند شوند یعنی شما می‌توانید به مدت دو هفته بیش از صد بازی را به‌صورت رایگان تجربه کنید.

این روزها سرویس‌هایی چون EA Access و شبکه‌های تلویزیونی چون نتفیلیکس با ارائه چنین سرویس‌هایی از محبوبیت بالایی برخوردار هستند، حال مایکروسافت نیز وارد عمل می‌شود. سرویس شبیه به شبکه نتفیلیکس است یعنی شما هزینه‌ای را پرداخت می‌کنید و ماهانه به تعدادی بازی دسترسی رایگان پیدا خواهید کرد. در آخر این ماه بازی‌ها رایگان شده با بازی‌های دیگری جایگزین می‌شوند. بازی‌هایی چون  Halo 5: Guardians، Payday 2 ،NBA 2K16 و Lego Batman به‌صورت رایگان از طریق این سرویس در دسترس هستند. این عناوین چه به‌صورت آنلاین و چه به‌صورت آفلاین در دسترس قرار دارند. همچنین شما می‌توانید بازی‌های قرار گرفته در لیست را با ۲۰ درصد تخفیف و ۱۰ درصد تخفیف برای محتوای اضافی خریداری نمایید. برای مشترک شدن سرویس Xbox Game Pass نیازی به اشتراک گلد نیست اگرچه برای تجربه بخش چندنفره همچنان نیاز است. هزینه این سرویس ۱۰ دلار ماهانه است.

برای مشاهده لیست کامل بازی‌های سرویس Xbox Game Pass می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید