فرانچایز Left 4 Dead رقم 12میلیون نسخه فروش رسید

۱۱ مهر ۱۳۹۱ - ۰۲:۳۶

مطمئنا فرانچایز محبوب Left4Dead یکی از عناوینی است که دوست داران زامبی کشی انتظار قسمت های بعدیش را میکشند.طبق اعلام شرکت Valve این بازی توانست تا به امروز بیش از 12 میلیون نسخه فروش کند و آقای Chet Faliszek نویسنده ی شرکت Valve در مصاحبه ای با VG247 نوید ساخت قسمت سوم را داد.

 

وی در این مصاحبه به سیاست های جدید شرکت Valve اشاره کرد که چطور سعی دارد رستاخیزی در دنیای اینترنت داشته باشد و دید جدید نسبت به بازی سازی پیدا کرده است.وی گفت ما به افرادی که بازیهایمان را خریداری میکنند نگاه میکنیم و موفقیت فرانچایز خود را با آنها از طریق اینترنت اندازه میگیریم تا برای بازی بعدی خود تصمیم گیری و عمل کنیم.

وی در مصاحبه ی دیگری که با Eurogamer داشت به Left4Dead 3 اشاره کردو گفت ساخت این بازی حتمی است ولی فعلا تاریخ خاصی را برایش در نظرنداریم.وی در پاسخ به سوال اینکه کی بازی عرضه میشود مانند رفتارهای قبل Valve عمل کرد و نه تاریخ عرضه ای گفت نه پلتفرم خاصی.

قسمت اول بازی Left4Dead در سال 2008 عرضه شد وقسمت دوم یک سال بعد از آن.نسخه ی لینوکس Left4Dead 2 در حال ساخت است ولی تاریخ عرضه ای هنوز اعلام نشده است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید