تماشا کنید: جدیدترین بروزرسانی بازی Titanfall 2 منتشر شد | انتشار بسته الحاقی Monarch Reign

۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۵

به تازگی جدیدترین بروزرسانی بازی Titanfall 2 منتشر شده است که جزئیات و اطلاعات آن را در ادامه می‌توانید مطالعه کنید.

چندی پیش به صورت رسمی، جدیدترین بروزرسانی بازی Titanfall 2 منتشر شد که بسته الحاقی رایگان Monarch Reign را به بازی اضافه خواهد کرد.

طبق گفته سازنده بازی یعنی استودیو ریسپاون انترتینمنت (Respawn Entertainment)، بسته Monarch Reign، یک تایتان جدید با همین نام را به بازی اضافه می‌کند. این تایتان تمرکز اصلی خود را بر روی دفع حملات دشمنان و محافظت از سیستم دفاعی خود می‌گذارد که می‌تواند دشمنی سرسخت برای دیگر تایتان ها باشد.

همچنین در این آپدیت جدید، یک حرکت تازه به نام Energy Thief برای بازی قرار داده شده که پایلت می‌تواند باتری یک تایتان دیگر را بدزدد و از آن برای تایتان خود استفاده کند. در ادامه یک نقشه جدید از نسخه اول این بازی با نام Relic به نسخه دوم راه یافته که هم اکنون قابل بازی است. از این پس چند نقطه زیپ (zipline) جدید + مکان‌های تازه ای برای دویدن بر روی دیوار‌های نقشه Crashsite به بازی افزوده شده است.

این بسته الحاقی رایگان، بخش‌های پولی هم دارد که شامل آیتم‌های شخصی سازی و طرح‌های جدید خواهد بود. مثل طرح جدید Prime Titan برای Ronin و Tone! پیرامون همین آیتم‌ها، طرح‌های تازه ای برای استتار هم، در فروشگاه بازی قابل خریداری خواهد بود.

کاربران بازی بعد از دانلود این بروزرسانی، قادر خواهند بود از رویداد جدید Titan Brawl بهره‌مند شوند و از کسب تجربه (XP) دوبرابر لذت ببرند. در ادامه تصاویری از این بروزرسانی جدید، پیرامون اطلاعاتی که در مورد جزئیات آن در بالا ذکر شد، انتشار یافته است که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید:

همچنین سازندگان به همراه این اطلاعات جدید، ویدئو تریلری هم در مورد آن منتشر کرده اند که می‌توانید در ادامه مشاهده یا دانلود نمایید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید