تاریخ نمایش نخستین ویدئو از گیم‌پلی بازی Star Wars: Battlefront 2 اعلام شد

۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۰

بی‌شک بازی Star Wars: Battlefront 2 یکی از موردانتظارترین بازی‌های امسال است که از سوی شرکت «الکترونیک آرتز» عرضه می‌گردد و از آنجایی که نمایشگاه سالانه E3 2017 نزدیک است، اشتیاق طرفداران نسبت به دیدن نمایش‌های آن روز به روز افزایش می‌یابد. اینک اما شرکت «الکترونیک آرتز» با اعلام زمان دقیق رونمایی از گیم‌پلی این بازی، دلیل موجهی به طرفداران Star Wars: Battlefront 2 برای هیجان‌زده بودنِ بیشتر داده است.

حساب کاربری رسمی مجموعه بازی‌های Star Wars که توسط شرکت «الکترونیک آرتز» نشر می‌یابند، با انتشار ویدئویی کوتاه رسماً اعلام کرد که نخستین ویدئو از گیم‌پلی بازی مورد انتظار Star Wars: Battlefront 2 در جریان کنفرانس خبری شرکت نامبرده -که با نام «EA Play» شناخته می‌گردد- در تاریخ شنبه ۲۰ خرداد ماه (۱۰ ژوئن ۲۰۱۷) به نمایش گذاشته خواهد شد. بنابراین کمتر از دو هفته دیگر شاهد نخستین ویدئو از گیم‌پلی بازی مورد بحث خواهیم بود. این در حالی است که پوسترهای بزرگ این بازی در نزدیکی سالن برگزاری رویداد E3 2017 نیز در حال نصب شدن هستند.

سازندگان Star Wars: Battlefront 2 وعده دادند که در این نسخه شاهد بخش چند نفره‌ای جذاب‌تر و گسترده‌تر به همراه نقشه‌ها و شخصیت‌های بیشتر خواهیم بود. از سوی دیگر بر خلاف قسمت قبل، برای اولین بار شاهد بخش تک نفره داستانی خواهیم بود که گفته می‌شود بازیکنان را به عمق امپراطوری خواهد برد.

مقرر است که بازی Star Wars: Battlefront 2 در تاریخ جمعه ۲۶ آبان ماه (۱۷ نوامبر ۲۰۱۷) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر گردد. همچنین به صورت رسمی اعلام شده است که این بازی از کنسول قدرتمند ایکس‌باکس اسکورپیو نیز پشتیبانی خواهد کرد و تجربه فوق‌العاده‌ای را برای بازیکنان به ارمغان خواهد آورد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید