شایعه: نام شخصیت مدس میکلسن در بازی Death Stranding فاش شد

PS4 ، اخبار ، اخبار بازی ، پلتفرم ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۰

بازی Death Stranding پروژه‌ای است که از زمان معرفی‌اش ذهن طرفداران را به خود مغشول کرده است و با توجه به جزئیات منتشر شده‌ی بسیار کم آن، شاهد تشدید یافتن سرنخ‌هایی از آن هستیم. به تازگی یکی از کاربران وب‌سایت «ردیت» یکی از ویدئوهای مرتبط با این بازی را به صورت عمیق تجزیه و تحلیل کرده و توانسته فایلی را بیابد که ممکن است حاوی نکاتی ارزشمند از بازی مورد انتظار Death Stranding، ساخته جدید هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) افسانه‌ای باشد.

هیدئو کوجیما مدتی پیش در خصوص ویژگی‌های شخصیتی که نورمن ریداس (Norman Reedus) وظیفه ایفای نقش آن را برعهده دارد صحبت کرد و پس از آن نیز جزئیاتی از تکنولوژی استفاده شده در روند توسعه بازی Death Stranding را به اشتراک گذاشت.

جزئیات پروژه مرموز و انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ که توسط کوجیما، کارگردان ژاپنی، توسعه می‌یابد بسیار کم است و به همین دلیل طرفداران بازی Death Stranding مشتاقانه به بررسی تصاویر و ویدئوهای مربوط به این پروژه جهت یافتن سرنخ‌هایی از آن می‌پردازند. برخی نیز منتظر نشر اطلاعات بیشتر از آن در جریان رویداد E3 2017 هستند.

اخیراً کاربری شکاک، به بررسی فتوگرامتری‌هایی که از شخصیت مدس میکلسن (Mads Mikkelsen) در بازی مورد بحث پرداخته است و طبق ادعایش، شخصیتی که توسط این بازیگر ایفای نقش می‌شود «جان» (John) نام دارد.

در حال حاضر می‌دانیم که در میان بازیگران و افراد شهیر حاضر در صنعت سینما و تلویزیون که در پروژه Death Stranding نیز حضور دارند می‌توان از نورمن ریداس، گیلرمو دل تورو (Guillermo Del Toro) و البته مدس میکلسن نام برد. کلیه افراد نامبرده در دومین تریلر این بازی حضور داشتند اما همچنان هیچگونه جزئیات و اطلاعاتی از این شخصیت‌ها در دسترس نیست. با این وجود اما یکی از کاربران وب‌سایت «ردیت» با نام «Sashkuh» از یکی از ویدئوهایی که در آن هیدئو کوجیما حضور داشته و مرتبط به مدل شخصیت میکلسن بوده توانسته است که نام شخصیتی که میکلسن آن را ایفا می‌کند بدست آورد. گفته می‌شود که این شخصیت با نام جان شفیلد (John Sheffield) شناخته می‌گردد.

با این حال وی به سرعت تصحیح کرد که شفیلد نام مکانی است که فتوگرامتری‌های مرتبط با مدس میکلسن در آنجا گرفته شده است و نام خانوادگی وی محسوب نمی‌شود. به همین ترتیب، این احتمال می‌رود که جان نام شخصی باشد که این فتوگرامتری‌ها را انجام است و ممکن است که هیچ ربطی به نام شخصیت میکلسن نداشته باشد.

در همین راستا باید این اطلاعات را در حد یک حدس و گمان دانسته و حکم به قطعی بودن آن ندهیم؛ هرچند با توجه به شخصیت مرموز هیدئو کوجیما و مخفی‌کاری‌هایش ممکن است که جان شفیلد نام نهایی این شخصیت باشد. بازی Death Stranding به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دست ساخت قرار دارد و در تاریخ نامشخص وارد بازار خواهد شد. اگرچه کوجیما اوایل رونمایی از این عنوان از عرضه آن برای رایانه‌های شخصی نیز ابراز تمایل کرد و ممکن است که در نهایت شاهد عرضه شدن Death Stranding برای این پلتفرم نیز باشیم.

12345678910(9 رای, میانگین آرا 9٫89 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید