شایعه: Phantom Wail بازی جدید From Sofware خواهد بود | Bloodborne 2 در E3 2017 حضور ندارد

۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۰

برای مدتی طولانی است که شاهد انتشار شایعات مختلفی در باب معرفی بازی مورد انتظار Bloodborne 2 در نمایشگاه E3 2017 در لس آنجلس هستیم. اما به تازگی شایعه جدیدی منتشر شده که حکایت از عدم صحبت اطلاعات قبلی داشته است و جزئیات دیگری از برنامه‌های استودیوی «فرام سافتور» (From Software) را فاش می‌کند. بر اساس این گزارش، استودیوی نامبرده در رویداد E3 2017 به معرفی هیچ بازی‌ای مرتبط با سری Dark Souls یا Bloodborne نخواهد پرداخت و احتمالاً از یک بازی جدید (IP) رونمایی خواهد کرد.

منبعی آگاه به نام «نیبل» این شایعه را منتشر کرده است؛ با این وجود اما، شک و تردید‌های زیادی در خصوص این خبر وجود دارد. بازی جدید مورد بحث، Phantom Wail نام دارد که احتمالاً به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دست ساخت و توسعه قرار دارد. منبع نامبرده مدعی شده است که این بازی عنوانی اکشن و مبارزه‌ای خواهد بود که بر روی مبارزه با دستانی خالی (اگرچه احتمالاً شاهد وجود اسلحه نیز باشیم) تمرکز دارد و در دوران مایاها و آزتک‌ها جریان خواهد داشت.

فهرست زیر شاهد جزئیاتی از این بازی است که در وب‌سایت «ردیت» منتشر شده است و به بازی Phantom Wail انتساب دارد:

  • آزتک باستان/مایاها/ آئِستیک قبیله‌ای.
  • تاکید بر روی تکنیک‌های مبارزه با دستان خالی و «سبک هنر رزمی».
  • سلاح‌های سنتی همچنان در بازی وجود دارند اما مورد تمرکز قرار ندارند؛ حرکات‌های (Movesets) مبتنی بر اسلحه وجود ندارد.
  • در عوض، بازیکنان قادر به شخصی‌سازی و سفارشی‌سازی حرکات‌های وابسته به مبارزه با دستان خالی و روش‌های مبارزه خود هستند. هرچند که امکان سفارشی‌سازی روش‌های مبارزه با اسلحه نیز در این بازی وجود دارد. (طبق نظر شخصی منبع فاش کننده این اطلاعات، درخت مهارت‌های Phantom Wail مشابه بازی Nioh است)
  • Phantom Wail همان بازی مشابه سری Souls، فانتزی تاریک و آشنایی است که میازاکی (Miyazaki) در طول مصاحبه خود در رابطه با آینده استودیوی «فرام‌ سافتور» از آن صحبت کرده بود. Armored Core و بازی عجیب «فرام سافتور» دو بازی دیگری بودند که به آن‌ها اشاره شده بود.
  • همکاری بین استودیوی «ژاپن سونی» و «فرام سافتور» (این بازی انحصاری سونی و پلتفرم اصلی‌اش خواهد بود)

در این لحظه تنها باید به چشم یک شایعه به این خبر و اطلاعات نگاه کرد و آن‌ها را نباید قطعی دانست. نمایشگاه E3 2017 کمتر از سه هفته دیگر آغاز به کار خواهد کرد و در این باره شفاف‌سازی خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید