اطلاعاتی از بروزرسانی ماه می Battlefield 1 انتشار یافت

۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۱

کاربران بازی پرطرفدار Battlefield 1، بزودی باید شاهد انتشار بروزرسانی جدیدی برای این عنوان باشند، جزئیات بیشتر در ادامه مطلب قابل مطالعه است.

همان طور که اطلاع دارید، بازی Battlefield 1 امروزه به یکی از پرطرفدار ترین و بهترین بازی‌های شوتر چند نفره تبدیل شده که سرورهای این بازی، روزانه مهمان تعداد زیادی بازیکن از سراسر جهان است.

در همین راستا، سازندگان هر چند وقت یک‌بار بروزرسانی‌هایی برای بخش چندنفره این عنوان منتشر می‌کنند تا علاوه بر اعلام پشتیبانی طولانی از بازی خود، مشکلات این عنوان را هم حل کنند.

حال پیرامون همین موضوع، سازندگان اطلاعاتی از بروزرسانی ماه می بازی Battlefield 1 منتشر کرده اند که مطالعه آنان برای کاربران این بازی بدون لطف نیست.

حتما کسانی که وقت بیشتری را برای بخش Operation می‌گذارند، می‌دانند که بعد از اتمام یک راند کامل از بازی ، مثل بخش‌های دیگر بخش چندنفره، بازی راند یا نبرد جدیدی را آغاز نمی‌کند و بازیکنان باید با بازگشت دوباره به منو اصلی، برای شروع یک نبرد دیگر آماده شوند. اما در این آپدیت، سازندگان این مشکل را حل کرده و آن را Operation Playlists نامیده اند، به طوری که شما بعد از به اتمام رساندن یک راند کامل از بازی، نیازی به برگشت ندارید و بازی به صورت خودکار شما را وارد نبرد بعدی خواهد کرد.

اما تغییر بعدی که بزودی مشاهده خواهید کرد، شاید برای بعضی‌ها خوشحال کننده یا برای بعضی‌ها ناراحت کننده باشد. تغییر بعدی مربوط به تکنیک حمله با سرنیزه است، حتما شما هم تا به حال در بازی، از این تکنیک خوب و کار را یک سره کردن برای به قتل رساندن دشمن استفاده کرده اید، و البته شاید دشمنان شما را مورد هدف قرار گرفته باشند. از این به بعد در این بروزرسانی، حمله و کنترل چرخش سر نیزه سخت تر از قبل خواهد بود. در این حالت همیشه فردی که قصد ستادن جان کسی را می‌کرد، در زمان حمله خود تا ۱۵ درصد از دست گلوله‌ها و حملات اطراف خود جان سالم به در می‌برد، اما حال دیگر این قابلیت وجود ندارد و تمامی حملاتی که به شما در این حمله وارد شود، از جان شما کاسته خواهد شد.

این بروزرسانی تغییرات دیگری را هم شامل می‌شود که عبارت اند از:

  • بلیط‌های قسمت Domination بازی از ۱۰۰ تا به ۲۰۰ افزایش داشته اند.
  • از این پس فتح و گرفتن یک پرچم در یک منطقه از نقشه در حالت Conquest، امتیاز کمتری را به شما می‌دهد اما نگه داشتن و دفاع از آن، شامل امتیاز بیشتری برای شما خواهد شد.
  • قابلیت تعمیر و بهبود نوار سلامتی تانک‌ها با یکدیگر مساوی خواهد شد و در هر ۵ ثانیه میزان ۲۰۰ عدد افزایش سلامتی خواهند داشت.
  • تغییرات کوچکی در لوازم تجهیزات هوایی هواپیماهای The Dogfither و Bomber بوجود آمده است.
  • برد هوایی اسلحه های AA افزایش داشته اما برد زمینی آن ها کاهش پیدا کرده است.
  • از این پس قابلیت تعمیر برای اسلحه‌های ثابت در نقشه مثل توپ‌ها و ضد هوایی‌ها وجود خواهد داشت و در صورتی که این اسلحه‌ها حملاتی را دریافت کنند از کار می‌افتند و نیازمند تعمیر برای استفاده دوباره خواهند بود.

همچنین در ادامه اعلام شد که قابلیت Premium Friends از هم اکنون تا ۲۰ خرداد که آغاز مراسم EA Play خواهد بود، فعال شده است و کاربران دارای سیزن پس و DLC های بازی قادر هستند با ارسال دعوت برای دوستان خود که فاقد این سیزن پس می‌باشند، آن ها را در نقشه‌های ویژه DLC همراهی کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید