گیفت کارت
گیفت کارت

عرضه دنباله بازی تحسین شده To the Moon به تعویق افتاد

۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰

دنباله بازی ماجراجویی و مستقل To the Moon اثر سال ۲۰۱۱ میلادی که قرار بود در تابستان سال جاری به انتشار برسد، تا پایان سال ۲۰۱۷ میلادی به تعویق افتاد.

شرکت «فری‌بِرد گیمز» (Freebird Games) اعلام کرد که روند توسعه این دنباله که با نام Finding Paradise شناخته می‌شود، تغییر کرده است. این استودیو با انتشار بیانیه‌ای در این خصوص اظهار داشت:

با توجه به شرایط شخصی، تاریخ انتشار [این بازی] تا پایان سال جاری به دلیل اطمینان از کیفیت [نهایی] به تعویق افتاده است.

با این حال، استودیوی «فری‌برد گیمز» تاکید کرد که روند توسعه این بازی متوقف نشده است. گفته‌های این استودیو در این زمینه به این شرح است:

با وجود این تاخیر، این بازی به خوبی ساخته می‌شود و روند توسعه‌اش ادامه دارد. یک نسخه نمایشی (دمو) جدید از این بازی در هفته‌های آینده منتشر خواهد شد که نشانه‌ای از فصل پایانی این بازی خواهد بود. نسخه نمایشی بعدی، نسخه کامل بازی خواهد بود.

این توسعه‌دهنده در ادامه ابراز داشت که دو بازی To the Moon و Finding Paradise در حقیقت دو روی یک سکه هستند. این دو از نظر موضوعی کاملاً در یک راستا هستند و بر پایه یکدیگر ساخته شده‌اند. استودیوی «فری‌برد گیمز» در ادامه طرفداران خود را تشویق به تجربه دو قسمت کوچک و رایگان از این سری پیش از تجربه بازی Finding Paradise کرد؛ این دو قسمت از این نشانی و همچنین این آدرس قابل دسترسی هستند.

علاوه بر اعلام خبر تاخیر Finding Paradise، استودیوی یادشده بیان داشت که نسخه بازسازی شده HD بازی To the Moon در حال حاضر برای گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار گرفته است. نسخه‌های تلفن همراه این بازی، ۵ دلار ارزش دارند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • یک بازی که با روح و روان ادم به معنای واقعی کلمه بازی میکنه.از دستش ندین موسیقی های فوق العاده ای هم داره بخصوص اهنگ تم اصلی بازی و اهنگ for river با اون تک نوازی بینظیر پیانوش و اهنگ everythings alright با صدای زیبای laura shigihara.اگه زبان انگلیسیتون متوسط هم باشه میتونین براحتی با بازی ارتباط برقرار کنین بازم میگم یکبار ارزش تجربه داره.

    0
    0