بازی Sunless Skies ثبت‌نام نسخه‌ی Closed Alpha خود را آغاز کرد

۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰

استودیوی Failbetter به ساختن بازی‌های ماجراجویی با زمینه تاریک شهرت دارد و ۲ماه پیش از پروژه‌ی جدید خود یعنی بازی sunless skies رو نمایی کرد حال با خبری جدید درباره این بازی با ما همراه باشید.

بازی sunless skies در ماه فبریه یک کمپین کیک‌استارتر موفق داشت که نه تنها در چهار ساعت از نظر مالی حمایت شد، بلکه ۴برابر آنچه در اصل خواسته شده‌بود را نیز بدست آورد. نسخه هوایی Sunless Sea، یک هدف تکاملی را تعیین کرده و درحال حاضر به استخدام بازیکنانی آینده‌نگر برای مرحله Closed alpha خود می‌پردازد.

طبعا هرکسی نمی‌تواند به این مرحله وارد شود و کسانی که علاقه‌مند هستند باید انتظار دیدن روایت یک ماجراجویی قوی در حالتی بسیار خام، بدون تمام ویژگی‌ها و پر از باگ را داشته‌باشند.

با این وجود، Failbetter انتظار درخواست‌های زیادی را دارد، بنابراین برای تجربه‌ی نسخه آلفا این بازی بهتر است که معیارهای سازندگان را دنبال کنید.

استودیو Fallen London به دنبال بازی‌بازانی با مشخصات زیر می‌گردد:

  • افرادی که قبلا بازی‌های Failbetter را بازی کرده‌باشند
  • پی‌سی بازانی که تابحال بازی‌های ما را بازی نکرده‌اند(به ویژه طرفداران بازی‌های RPG )
  • بازیکنانی با دسترسی به سیستم موردنیاز، تا ما بتوانیم این بازی را با بازخوردی از دسترسی‌پذیری موردنظرمان بسازیم.
  • کسانی که قبلا تجربه تست‌کردن بازی‌ها را داشته‌اند(هرچند لازم نیست!).

این استودیو از هرکسی که بر روی رایانه‌شخصی، مک یا لینوکس بازی می‌کند، استقبال می‌کند و برای بازی فقط باید به یک حساب Steam  دسترسی داشته باشید.

هیلی اویروس از failbetter  اضافه کرد که:

از کسانی که از آنها دعوت شده‌است، می‌خواهیم که نسخه آلفا را نصب و بازی کنند. بازیِ هر دسته از بازیکنان حداقل دوهفته طول می‌کشد، هرچند شما آزاد هستید تا پایان پروژه آلفا برای کمک به ما بازی را تست کنید! ما گزارشات شما از باگ‌هایی که پیدا می‌کنید با نظرات کلی شما در مورد بازی را بررسی خواهیم‌‎کرد.

اگر هرکدام از اینها قایق شما را شناور می‌کند ( یک اصطلاح نسبت به بازی قبلی سازندگان sunless skies)، برای نسخه‌ی Closed Alpha این بازی ثبت‌نام کنید.

لینک‌ ثبت‌نام

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید