اطلاعات گزارش مالی جدید شرکت Take-Two منتشر شد | فروش ۸۰ میلیونی GTA V

۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲

شرکت Take-Two به تازگی اطلاعاتی جدید از گزارش مالی خود منتشر شده است که در ادامه جزئیات آن را مشاهده خواهید کرد.

به تازگی کمپانی Take-Two، کمپانی مادر شرکت‌های راک استار (Rockstar) و ۲K، گزارش مالی سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۶ را منتشر کرده است که در آن ، مدیرعامل این کمپانی یعنی استراوس زلنیک (Strauss Zelnick)، به فروش فوق العاده ۸۰ میلیون نسخه ای بازی Grand Theft Auto V اشاره دارد. این شاهکار جاودانه ، در سال ۲۰۱۳ ابتدا برای کنسول‌های نسل هفتمی یعنی پلی‌استیشن ۳ و اکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شد و سال بعد، برای کنسول‌های نسل هشتمی یعنی پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان انتشار یافت و بالاخره راک استار تصمیم گرفت که این عنوان را در سال ۲۰۱۵ برای رایانه‌های شخصی عرضه کند.

حال با این آمار و گزارشات، عنوان Grand Theft Auto V چهارمین بازی پرفروش تاریخ است و قبل از آن، عناوین Wii Sports با فروش ۸۲ میلیون نسخه، عنوان Minecraft با ۱۲۲ میلیون نسخه و فروش کل سری بازی Tetris با ۴۹۵ میلیون نسخه ثبت شده اند. آقای زلنیک در ادامه افزود که ۷۵ درصد فروش عناوین این شرکت فیزیکی و ۲۵ درصد آن دیجیتالی بوده اند.

عنوان Grand Theft Auto V در بخش آنلاین خود هم بیش از هر بازی دیگری موفق بوده و به تازگی اعلام شده که پیشرفت چشم گیری نسبت به سال گذشته خود داشته است و از انتظارات و برنامه ریزی های این کمپانی هم فرا تر رفته است.

همچنین در ادامه اعلام شد که بازی جدید Mafia III تا الان ۵ میلیون نسخه و عنوان Civilization VI ، دو میلیون نسخه فروش است. همچنین تا الان پرفروش ترین بازی ورزشی این کمپانی، عنوان NBA 2K17 بوده است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید