اسپنسر: بهترین نسخه Destiny 2 و Call of Duty: WW2 نسخه ایکس‌باکس اسکورپیو آن‌ها خواهد بود

۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۹
اطلاعات جدیدی در رابطه با بخش چندنفره بازی Call Of Duty: WW2 منتشر شد

شرکت مایکروسافت مدت‌هاست که وعده داده است که کنسول ایکس‌باکس اسکورپیو قدرتمندترین کنسول تاریخ خواهد بود. اگرچه این کنسول هنوز به صورت کامل رونمایی نشده است، اما مشخصات انتشار یافته از آن گواهی سخت‌افزار فوق‌العاده قدرتمند آن است؛ اما این مهم چه معنی‌‌ای برای بازی‌های ویدئویی می‌دهد؟ طبق گفته‌های اخیر فیل اسپنسر این به آن معنی است که نسخه‌ ایکس‌باکس اسکورپیو بازی‌هایی نظیر Destiny 2 و Call of Duty: WW2 و بیشتر، حداقل بهترین نسخه کنسولی آن‌ها خواهد بود.

رئیس بخش ایکس‌باکس مایکروسافت در پاسخ به این پرسش که آیا نسخه ایکس‌باکس اسکورپیو بازی‌هایی از جمله Destiny 2 و Call of Duty: WW2 بهترین نسخه آن‌هاست یا خیر بیان داشت:

من [در این زمینه] خیلی مطمئنم. بر اساس آنچه که ما می‌بینیم و یا شنیده‌ایم، نسخه ایکس‌باکس اسکورپیو بازی‌های سال جاری میلادی بهترین نسخه کنسولی آن‌ها (بازی‌ها) خواهد بود.

کنسول‌های بازی در این برهه از زمان وارد دوره جدیدی شده است که تاکنون نظیر آن را ندیده‌ بوده‌ایم. شرکت سونی با ارائه کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو، پشتیبانی از کیفیت ۴K  به همراه بهبودهای گرافیکی را به علاقه‌مندان ارائه داد. اگرچه این افزایش عملکرد گرافیکی برای خیلی از بازی‌ها آنچنان قابل توجه و آشکار نیست.

از سوی دیگر کنسول ایکس‌باکس اسکورپیو به دنبال چیز متفاوتی است. قدرت سخت‌افزاری این کنسول در قیاس با نسخه پایه آن (ایکس‌باکس وان) به طرز چشمگیری افزایش یافته است و تجربه‌ای متفاوت از کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس اس را ارائه می‌دهد.

همانطور که با انتشار کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو مطلع شدیم، بازی‌های ویدئویی برای افزایش عملکرد گرافیکی و فنی بر این کنسول باید به‌روزرسانی شوند تا شاهد نتیجه نهایی باشیم. اما اینطور که گفته شده است کنسول ایکس‌باکس اسکورپیو با توجه به توان سخت‌افزاری بالایش از همان ابتدا بازی‌ها را با بهبود اجرا می‌کند؛ هرچند برای اطلاع کامل در این رابطه باید تا زمان انتشار آن منتظر بمانیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید