گزارش مالی شرکت Take-Two حکایت از انتشار Borderlands 3 در سال ۲۰۱۸ میلادی دارد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار بازی ، پلتفرم ۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۰
توضیحات استودیوی Gearbox درباره بازی Borderlands 3

گزارش مالی سه ماهه چهارم شرکت «تیک-تو» (Take-Two) جمله‌ای دارد که طرفداران این شرکت را بسیار هیجان‌زده کرده است. در این گزارش شرکت نامبرده وعده داده است که «یک عنوان به شدت مورد انتظار از سری بازی‌های بزرگ شرکت ۲K Games» در سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه و منتشر خواهد شد. این جمله باعث ایجاد حدس و گمان‌هایی متفاوت از سوی علاقه‌مندان شده است که بیشتر افراد اتفاق نظر دارند که منظور شرکت «تیک-تو» از بازی جدید توضیح داده شده همان Borderlands 3 است.

بازی Borderlands 3 کاملاً متناسب با معیارهای ذکر شده بازی دو شرکت «تیک-تو» و «۲K Games» است. مجموعه Borderlands یکی از بزرگترین سری بازی‌های شرکت «۲K Games» است که علاقه‌مندان مدت زمان زیادی را در انتظار سومین دنباله رسمی آن هستند. توسعه‌دهنده این سری یعنی استودیوی «گیرباکس» (Gearbox) تصمیم به ساخت بازی Battleborn گرفت و سری Borderlands را برای مدتی کنار گذاشت. با شکست بازی Battleborn طرفداران صبورانه در انتظار بازگشت استودیوی یاشده به سری حماسی Borderlands هستند.

بنابراین محتمل‌ترین گزینه مبنی بر انتشار نسخه جدید از یکی از سری بازی‌های بزرگ شرکت «۲K Games» همان Borderlands 3 است. از سوی دیگر شرکت «۲K Games» صاحب‌امتیاز سری موفق Bioshock نیز است؛ اما از آنجایی که استودیوی توسعه‌دهنده اصلی این مجموعه مدتی قبل بسته شده، احتمال بازگشت آن بسیار کم است اما دور از انتظار هم نخواهد بود.

این در حالی است که با وجود موفقیت و محبوبیت سری بازی‌های Bioshock، طرفداران بیش از هر چیزی از شرکت «۲K Games» خواهان نسخه جدید مجموعه Borderlands هستند. چراکه داستان اصلی Bioshock به اتمام رسیده است و نسخه جدید نیازمند شخصیت‌های جدید و مکانی متفاوت خواهد بود.

اینطور انتظار می‌رود که شرکت «۲K Games» و استودیوی «گیرباکس» در جریان رویداد E3 2017 از بازی مورد انتظار Borderlands 3 به صورت رسمی رونمایی به عمل آورند. همچنین پیش‌بینی می‌شود که بازی Borderlands 3 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر گردد. در راستای دیگر اخبار مرتبط با این بازی، چندی پیش تصویری از مراحل ضبط حرکات آن منتشر شد. از سوی دیگر سازندگان در خصوص احتمال انتشار این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ صحبت کردند و احتمال آن را ضعیف دانستند.

12345678910(5 رای, میانگین آرا 8٫20 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید