بخش داستانی Star Wars: Battlefront 2 بازیکنان را به درون امپراطوری می‌برد

۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۰
وجود کلاس های متفاوت در بازی Star Wars: Battlefront منتفی شده است

برای طرفداران مجموعه بازی‌های ویدئویی و فیلم‌های سینمایی «جنگ‌های ستاره‌ای» بازی Star Wars: Battlefront 2 به راحتی یکی از موردانتظارترین عناوین سال جاری آن‌ها به حساب می‌آید. انتظار می‌رود که اثر جدید شرکت «الکترونیک آرتز» (Electronic Arts) از نسخه قبل خود بسیار بزرگتر باشد و تنها به بخش چند نفره متمرکز نشود. برای اولین بار در سری بازی‌های Star Wars: Battlefront شاهد بخش تک نفره داستانی خواهیم بود که طرفداران برای مدتها انتظار وجود چنین بخشی را داشتند. به تازگی مصاحبه‌ای با استودیوی «EA Motive» صورت گرفته است که به صورت جزئی نمایی از بخش داستانی و تک نفره Star Wars: Battlefront 2 را متصور می‌شود.

مارک تامپسون (Mark Thompson) از استودیوی «EA Motive» در جریان جدیدترین مصاحبه خود ابراز داشت:

«امپراطوری» درست همانند یک مکان طبیعی جهت شنیدن صداهای جدید و روایت متفاوتی از داستان جنگ‌های ستاره‌ای خواهد بود. کلاه‌خود را از سر بردارید و مردم را ملاقات کرده و به درون امپراطوری راه یابید. یکی از تغییرات بزرگ سری Battlefront این است که برای مدت‌ها به عنوان یک سپاهی (Trooper) یا خلبان (Piolt) بازی می‌کنید اما در این بازی [Star Wars: Battlefront 2] در لحظاتی خاص تبدیل به یکی از قهرمانان به یادماندنی سری Star Wars خواهید شد.

شرکت «الکترونیک آرتز» استودیوهای بازی‌سازی متعددی را برای ساخت این دنباله مورد انتظار به کار گرفته است. استودیوی «Criterion Games» وظیفه ساخت مبارزات فضایی، استودیوی «EA DICE» وظیفه ساخت بخش چند نفره و استودیوی «EA Motive» نیز وظیفه ساخت بخش تک نفره داستانی بازی Star Wars: Battlefront 2 را برعهده دارند. یکی از بزرگترین مشکلات بازسازی سری Star Wars: Battlefront نبود محتوای کافی برای علاقه‌مندان بود که شرکت «الکترونیک آرتز» تلاش دارد تا در جدیدترین نسخه آن این مشکل را برطرف سازد.

بازی مورد انتظار Star Wars: Battlefront 2 قرار است که در روز جمعه ۲۶ آبان ماه (۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ میلادی) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر گردد. در راستای دیگر اخبار مرتبط با این بازی چندی پیش شایعه‌ای مبنی بر وجود محتوای مخصوص واقعیت مجازی منتشر شد که از این نشانی می‌توانید اطلاعات بیشتری در این رابطه کسب کنید. از سوی دیگر یکی از سازندگان این بازی اعلام کرد که Star Wars: Battlefront 2 بر روی کنسول ایکس‌باکس اسکورپیو تجربه فوق‌العاده‌ای را برای بازیکنان به ارمغان خواهد آورد. همچنین شاهد انتشار جزئیات بیشتری در زمینه بخش تک نفره و چند نفره این عنوان بودیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید