شعبه آلمانی آمازون عنوان Chaos;Child را برای پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا لیست کرد

۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۶

شعبه آلمانی فروشگاه آمازون، نسخه محلی‌سازی شده عنوان Chaos;Child را برای عرضه بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا، لیست کرده است. این سایت شرکت PQube را به عنوان ناشر این بازی، ذکر نموده است.

این اولین باری نیست که نسخه محلی سازی شده عنوان Chaos;Child، توسط خرده فروشان غربی لیست می‌شود. در ژانویه گذشته، یکی دیگر از خرده فروشان آلمانی به نام ۴U2Play، عنوان Chaos;Child را در کنار تعداد دیگری از عناوین تایید نشده برای عرضه در مناطق غربی، در سایت خود قرار داده بود.

لیست بندی جدید شعبه آلمانی فروشگاه آمازون، تاریخ عرضه Chaos;Child را ۳۰ جون (۹ تیر) اعلام کرده است. هرچند به احتمال بسیار زیاد، این تاریخ موقتی بوده و زمان عرضه نهایی بازی متفاوت خواهد بود.

رمان تصویری Chaos;Child، چهارمین نسخه اصلی در سری عناوین محبوب Science Adventure (ماجراجویی علمی) شرکت ۵pb بوده، و دنباله‌ای مستقیم برای Chaos;Head به حساب می‌آید. نسخه ژاپنی این عنوان اولین‌ بار در سال ۲۰۱۴ به صورت انحصاری برای پلتفرم ایکس‌باکس وان منتشر شده، و یک سال بعد بر روی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ویتا نیز عرضه گشت. نسخه رایانه‌های شخصی این بازی سال گذشته انتشار یافت، و در سال جاری میلادی نسخه ژاپنی این عنوان راه خود را به سمت گوشی‌های هوشمند نیز، پیدا کرد.

تا کنون نسخه غربی Chaos;Child رسما تایید نشده، هرچند با در نظر گرفتن لیست‌بندی اخیر سایت آمازون، می‌توان انتظار داشت که شرکت PQube به زودی عرضه نسخه غربی این عنوان را، به صورت رسمی تایید کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید