گیفت کارت
گیفت کارت

پخش زنده با کیفیت ۴k از اپلیکیشن آمازون در Xbox One S محیا شد

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۵

با وجود این که اکس باکس وان اس قابلیت اجرای بازی ها با کیفیت ۴k را ندارد اما، کاربران می‌توانند با  استفاده از آن فایل های ویدئویی را با کیفیت ۴k تماشا کنند.

در بروز رسانی اخیر اپلیکیشن آمازون اکس باکس قابلیت پخش زنده با کیفیت ۴k را محیا کرده است و کاربران اپلیکیشن ویدئو آمازون از هم اکنون می‌توانند ویدئو ها را با این کیفیت تماشا کنند. مایکروسافت نیز این موضوع را به طور رسمی اعلام کرد و خبر از بروز رسانی اپلیکیشن آمازون جهت پخش ۴k داد. شایان ذکر است که همان طور که در بالا اعلام شده این قابلیت مربوط به اکس باکس وان اس است چرا که اکس باکس وان از پخش ۴k پشتیبانی نمی‌کند.

البته که تمامی محتوای موجود در این اپلیکیشن قابل پخش با کیفیت ۴k نیست و تنها بخشی از عناوین دارای نسخه‌ی ۴k هستند. از جمله این عناوین می‌توانند به برنامه هایی با تهیه کنندگی خود آمازون چون The Grand Tour و ‌Bosch و دیگر برنامه های این چنینی اشاره کرد. اپلیکیشن آمازون پس از Hulu و Netflix سوم برنامه‌ی پخش ویدئوی بر روی اکس باکس وان اس است که قابلیت پخش ۴k دارد. اپلیکیشن آمازون به کاربرانی که تازه ثبت نام کنند ۳۰ روز حساب کاربری رایگان هدیه می‌دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید