گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه‌ی Definitive Edition عنوان Furi به پلی اسیتشن ۴ آمد

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۵

امروز توسعه دهندگان فرانسوی بازی Furi اعلام کردند که نسخه‌ی Definitive این بازی برای پلی استیشن ۴ در دسترس قرار گرفته است. The Game Bakers این خبر را به طور رسمی اعلام کرده است.

نسخه‌ی ذکر شده علاوه بر بازی اصلی شامل آیتم های اضافی است. از جمله این آیتم های اضافی می‌توان به محتوای دانلودی One More Fight اشاره کرد. گفته می‌شود که این نسخه همچنین با تِمی (Theme) از بازی همراه است.

Furi عنوانی در سبک Hack and Slash است و گیم پلی سرعتی و هیجانی دارد. در Furi به سرعت، دقت، و تمرکز بالایی نیاز خواهید داشت و باید هماهنگی بالایی در زمان و تنظیم حرکات داشته باشید. تصور کنید بازی های Afro Samurai ،Jet Set Radio ،Transistor ،Metal Gear Rising ،Killer is Dead و El Shaddai یک فرزند داشتند، Furi آن فرزند بود. سایت Dualshockers از این بازی به عنوان «یک الماس پنهان در نسل ۸» یاد کرده است.

شایان ذکر است که محتوای دانلودی ذکر شده در بالا دارای دو باس فایت اضافی خواهد بود.

Furi در جولای سال میلادی گذشته برای پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی منتشر شد و چند ماه بعد نیز به اکس باکس وان رفت. قیمت نسخه‌ی اصلی بازی ۱۹ دلار و قیمت این نسخه از بازی ۲۲ دلار لیست شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • gandalf گفت:

    عالیه تازه با این بازی اشنا شدم و قصد خریدش رو.داشتم و چ بهتر ک این نسخه هم اومد، خداکنه تو تخفیفهای این ماه psn بیاد کمی تخفیف بخوره حداقل بیست دلار گیفت براش پیاده نشم راضیم چهارده دلار بگیرمش

    0
    0