گیفت کارت
گیفت کارت

عنوان Furi – Definitive Edition هم‌اکنون برای پلی‌استیشن ۴ در دسترس است

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۱

امروز، استودیوی فرانسوی The Game Bakers اعلام کرد که عنوان Furi – Definitive Edition هم‌اکنون برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

همان طور که از نام بازی مشخص است، نسخه Definitive Edition تنها شامل بازی اصلی نمی‌شود و محتوای الحاقی One More Fight و پس زمینه پویای رسمی بازی را نیز شامل می‌شود.

بازی Fury را می‌توان یکی از بازی‌های خلاقانه و نو (حداقل در نسل‌های اخیر) دانست. در این بازی، دشمنان شما تنها غولآخرها هستند و شما در بازی فقط باس فایت در پیش رو دارید. در این بین و پیاده روی‌ها (وقفه‌هایی که بین باس‌ فایت‌ها می‌افتد)، داستان و رمز و راز بازی توسط همراه شما تعریف می‌شود. مبارزه با هر غولآخر کاملا متفاوت است و سیستم مبارزات حرفه‌ای بازی باعث خلق مبارزات حماسی و سریع و هیجان انگیری می‌شود. اگر بازی‌های Afro Samurai ،Jet Set Radio ،Transistor ،Metal Gear Rising ،Killer is Dead و El Shaddai را ترکیب کنید، احتمالا نتیجه آن‌ ها Furi خواهد شد.

شما می‌توانید در زیر، خلاصه ای از بازی که توسط استودیوی سازنده منتشر شده است را مطالعه نمایید:

راه خود را با مبارزه و شکست دادن غولآخر ها باز کرده و چیزی که در پشت آخرین دروازه قرار دارد را کشف کنید. Furi تنها در مورد درگیری و هیجان مبارزه‌های تک به تک در مقابل دشمنان مرگبار است. این یک بازی سریع و با مبارزات سنگین و شدید است که علاوه بر شمشیر، می‌توان با استیک های کنترلر، با اسلحه ویژه‌ای نیز شلیک کنید. هر کدام از دشمنان (محافظان) بازی به وسیله خالق بازی Afro Samurai، یعنی آقای Takashi Okazaki طراحی شده اند و هر کدام سبک مبارزه متفاوت و منحصر به فردی دارند که نیاز به تمرکز و مهارت بسیار برای بازی‌باز است. این اکشن پر انرژی با موسیقی‌های جایزه گرفته و هیجان انگیزی که به وسیله سازندگان موسیقی‌های الکترو، Carpenter Brut ،Danger ،The Toxic Avenger ،Lorn ،Scattle ،Waveshaper و Kn1ght تهیه شده‌ اند.

محتوای الحاقی One More Fight که بالاتر به آن اشاره شد، شامل غولآخر های جدید The Flame و Bernard می‌شوند که هر کدام محیط و سبک مبارزه خاص خود را دارند.

عنوان Furi در ابتدا در ماه جولای سال گذشته برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شد و سپس برای کنسول ایکس‌باکس وان منتشر گردید. این بازی در ابتدا ۱۹٫۹۹ دلار قیمت داشت و این در حالی است که نسخه Definitive Edition مبلغ ۲۱٫۹۹ دلار قیمت دارد. چند روز پیش بود که اعلام شد قرار است با همکاری Limited Run Games، نسخه فیزیکی و همچنین یک نسخه کلکسیونی برای بازی Furi منتشر شود.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید