تماشا کنید: عنوان Bloody Days برای رایانه‌های شخصی منتشر شد

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۱

بازی جدید از فیلم Reservoir Dogs، با نام Bloody Days، به همراه تریلری از بازی برای رایانه‌های شخصی منتشر شد. برای مشاهده تریلر به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

در این تریلر شاهد زاویه دید از بالا به پایین بازی در هنگام مبارزات هستیم. همچنین مکانیک برگشت به گذشته بازی به شما این اجازه را می‌دهد که به اعضای تیم خود کمک کنید تا دشمنان بیشتری را از سر راهتان برداشته و پول بیشتری کسب کنید. تریلر این بازی را می‌توانید در ادامه تماشا کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰ | دانلود با کیفیت ۷۲۰ | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Bloody Days به قیمت ۱۵ دلار یا ۱۱ پوند در شبکه استیم قابل خرید است. همچنین اگر این عنوان را تا ۲۵ می (۴ خرداد) خرید کنید، از ۱۰ درصد تخفیف بهره‌مند خواهید شد. این عنوان تا اواخر امسال برای ایکس‌باکس وان منتشر نخواهد شد.

اتفاقات و اطلاعات بسیاری از فیلم، در این بازی وجود دارد. برای مثل شخصیت‌هایی از فیلم به مانند Mr. Blonde ،Mr. Blue ،Mr. Brown ،Mr. Orange ،Mr. Pink و Mr. White قابل بازی هستند. بخش تک نفره بازی دارای ۱۸ مرحله است که در مکان‌هایی همچون بانک‌ها، کلاب‌های شبانه، اسکله ها و بنادر اتفاق می‌افتند.

فیلم Reservoir Dogs ذر سال ۱۹۹۲، یعنی ۲۵ سال پیش، منتشر شد. این فیلم، اولین فیلم بلند آقای Tarantino بود که بازیگرانی همچون Michael Madse ،Harvey Keitel ،Steve Buscemi ،Lawrence Tierney ،Tim Roth و Chris Penn در آن ایفای نقش کردند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید