گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

خالق Spelunky خواهان عرضه شدن آن برای نینتندو سوییچ است

اخبار بازی ها
خالق Spelunky خواهان عرضه شدن آن برای نینتندو سوییچ است

در چند سال گذشته بازی محبوب Spelunky وارد بازار شد. با این وجود انتشار این بازی به صورت مکرر متوقف نشد و هر از چند گاهی شاهد عرضه شدن آن برای پلتفرم‌های مقصد مختلفی بودیم. همین موضوع طرفداران این بازی را امیدوار کرده است که در آینده شاهد انتشار این بازی برای نینتندو سوییچ نیز باشند.

درک یو (Derek Yu) بیش از هر چیزی برای ساخته خود یعنی Spelunky شهره است؛ عنوانی مستقل که برای پلتفرم‌های مختلفی عرضه و منتشر شده است. در همین نتیجه علاقه‌مندان گمانه‌زنی‌های زیادی در خصوص احتمال عرضه شدن آن برای کنسول دستی شرکت نینتندو کرده‌اند. در همین راستا، درک یو با انتشار توییتی در توییتر رسمی خود به احتمال مطرح شده قوت بخشیده و طرفداران را امیدوار کرده است.

درک یو، خالق بازی Spelunky، از طریق حساب کاربری رسمی خود در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد که درخواست‌های زیادی از سوی طرفداران مبنی بر انتشار یافتن بازی مورد بحث برای کنسول دستی/خانگی نینتندو سوییچ دریافت کرده است و از این خواسته طرفداران آگاه است. وی افزود که خود نیز کنسول نینتندو سوییچ را در اختیار دارد و عقیده دارد که این سخت‌افزار پلتفرمی قابل توجه است. یو در همین زمینه ابراز کرد:

درخواست‌های زیادی مبنی بر عرضه Spelunky بر روی نینتندو سوییچ دریافت کرده‌ام! من خود [نیز] نینتندو سوییچ دارم و آن فوق‌العاده است. واضح است که خواهان عرضه شدن [بازی] بر روی آن باشیم.

البته باید اشاره کنیم که درک یو به صورت مستقیم بیان نکرد که آیا خواهان انتشار Spelunky بر روی نینتندو سوییچ است یا تمایل دارد تا عنوان دیگری را برای این کنسول موفق به انتشار برساند. اما مهم‌ترین گزینه تا بدین لحظه عرضه شدن بازی موفق و محبوب Spelunky برای کنسول نینتندو سوییچ است. باید منتظر تصمیم‌گیری نهایی یو باشیم و ببینیم که آیا این بازی برای کنسول مورد توجه این روزهای صنعت بازی‌های ویدئویی نیز عرضه خواهد شد یا خیر.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

در صورتی که هنگام دانلود ، نصب ، فعالسازی و بازی کردن به مشکلی برخورد کردید ، با شماره 9099070345 از طریق خط ثابت تماس بگیرید ، همکاران ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما می باشد . (همراه رایانه)


   
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت