یوبیسافت: Assassin’s Creed جدید تا پایان سال مالی جاری عرضه می‌شود

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۱

پس از شایعات و گزارشات فراوان در رابطه با بازی جدید Assassin’s Creed، حال شرکت یوبیسافت به‌صورت رسمی تایید داشت که بازی تا پایان سال مالی جاری عرضه می‌شود.

سال مالی جاری تا ۳۱ مارس ۲۰۱۸ خواهد بود. عرضه Assassin’s Creed جدید در این بازه زمانی امروز در گزارش مالی یوبیسافت اعلام شد. همچنین اکانت رسمی توییتر Assassin’s Creed تصویری را انتشار داده که در کنار لوگوی معروف بازی، شاهد جمله «آغاز عصری نوین» هستیم. در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده را مشاهده کنید.

عنوان جدید سری Assassin’s Creed بسیار پرسروصدا بوده است. شایعات بسیاری درباره بازی انتشار یافته. طبق گفته شرکت یوبیسافت عنوان جدیدی از سری Assassin’s Creed در دست ساخت است که می‌خواهد گیم‌پلی سری را متحول کند و ارتقا ببخشد اما ما هنوز نه نام آن را می‌دانیم و نه تاریخ انتشار تقریبی آن مشخص شده. یوبیسافت اعلام کرده که هیچ گونه فشاری برروی تیم سازنده نمی‌آورد و هرچقدر زمان می‌خواهند به آن‌ها می‌دهد تا بازی به بهترین شکل عرضه شود. حال یکی از کاربران فروم Neogaf اطلاعات تازه‌ای از بازی انتشار داده است. توجه داشته باشید که این اطلاعات تا زمان تایید رسمی یوبیسافت مورد اعتماد نیست.

ابتدا شایعاتی مبنی بر این شد که بازی نام Empire را دارد و قرار است سری را به جلو ادامه ندهد بلکه پیش درآمدی بر بازی خواهد بود. این بازی توسط تیم سازنده Assassin’s Creed IV: Black Flag توسعه داده می‌شود. ما در نقش شخصی بازی می‌کنیم که پیش‌تر برده بوده و از نیاکان Altair است. نقشه بازی سه برابر آنچه که Black Flag بوده، خواهد بود و این بسیار عظیم است.

سپس گزارش جدید خبر از آن می‌دهد که نام عنوان جدید سری، Assassin’s Creed Empire نخواهد بود. یکی از کاربران Reddit اعلام داشته که توانسته به کارت پیش‌خرید بازی که برای خرده‌فروشان ایالات متحده ارسال می‌شود دسترسی پیدا کند و نام این عنوان Assassin’s Creed: Origins خواهد بود.

کی از منابع نزدیک به سایت WWG، نحوه پیشرفت شخصیت‌ها در این عنوان را با بازی The Elder Scrolls V: Skyrim مقایسه نموده است. گزارشات همچنین از تمرکز بیشتر این بازی بر روی گشت و گذار در محیط خبر داده، و همچنین بیان کرده‌اند که میزان آزادی عمل بازیکنان در این عنوان، بسیار بیشتر از عناوین قبلی سری Assassin’s Creed خواهد بود. ظاهرا دنیای بازی از لحاظ وسعت «بسیار عظیم» بوده، که این عنوان را به بزرگترین نسخه در سری Assassin’s Creed بدل خواهد کرد. شما می‌توانید اطلاعات بیشتر را در اینجا مطالعه کنید.

دز گزارش دیگری نیز شاهد آن بودیم که بازی جدید شرکت یوبیسافت قصد دارد تا از سیستم مبارزاتی همانند بازی Witcher بهره گیرد، مبارزاتی عمیق به همراه آزادی عمل بالا، در بازی شاهد یک دنیای یکپارچه هستیم بدین معنا که بازیبازان می‌توانند از آب‌ها عبور کرده، وارد شهرها شوند و با هیچ صفحه بارگذاری مواجه نگردند، لازم به ذکر است که در بازی تجهیزاتی مانند سپر، نیزه و تیرکمان نیز وجود دارد. شما می‌توانید اطلاعات کامل این گزارش را در اینجا مشاهده کنید.

بنابر اعلام منابع معتبر، شرکت یوبیسافت قرار است از نسخه جدید سری Assassin’s Creed در رویداد E3 سال جاری رونمایی کند. پیش‌بینی می‌شود که بازی در ماه اکتبر سال جاری میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود و خبری از عرضه بازی بر روی کنسول نینتندو سوییچ نیز نخواهد بود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید