Call of Duty WWII: سازندگان بدنبال افزایش عطش طرفداران هستند

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹

هم‌اکنون مدت زمان کمی تا آغاز رویداد E3 باقی مانده و هرچقدر به آن نزدیک‌تر می‌شویم، شور و هیجان برای بازی‌هایی که قرار است معرفی شوند بیشتر و بیشتر می‌شود. یکی از بازی‌هایی که اخیرا بصورت رسمی معرفی شده عنوان Call of Duty: World War 2 است، و با شروع مراسم E3 قرار است اطلاعات زیادی در مورد این بازی منتشر شود.

مایکل کاندری (Michael Conrey) بنیان‌گذار و مدیرعامل استودیوی Sledgehammer Games اخیرا از طریق صفحه توئیترش در مورد نمایش بازی در E3 صحبت‌‌هایی کرده است. او متذکر شده که تیم Sledgehammer بیش از دو سال و نیم زمان برای ساخت این عنوان صرف کرده، و مکررا اعلام کرده که تیم آن‌ها تا زمان شروع مراسم E3 امسال نمی‌توانند صبر کنند. قاعدتا طرفداران نیز به مانند آن‌ها بی‌صبرانه منتظر مشاهده نمایش‌های بیشتری از این بازی هستند.

همچنین کاندری اعلام کرده که جهت راحت‌تر شدن این انتظار، استودیوی Sledgehammer قصد دارد تا سلاح‌هایی از جنگ‌جهانی دوم را بصورت رایگان برای بخش چندنفره عنوان Call of Duty: Advanced Warfare عرضه نماید. از این پس هر آخر هفته تا شروع مراسم E3 یک اسلحه جهت دریافت، در دسترس قرار خواهد گرفت.

دو سال و نیم گذشت. بسیار مشتاقیم تا درنهایت بازگشت به ریشه‌های سری را با طرفداران به اشتراک بگذاریم. منتظر انتشار اطلاعات بیشتری در مراسم E3 باشید!

— Michael Condrey (@MichaelCondrey)

مراسم E3 یکی از رویدادهای هیجان انگیز برای هر سازنده‌ای است. یک ماه تا شروع مراسم!

— Michael Condrey (@MichaelCondrey)

دوست دارید طعم جنگ‌جهانی دوم را بچشید؟ هر آخر هفته تا شروع مراسم E3 یک اسلحه از دوران جنگ‌جهانی دوم برای عنوان Call of Duty: Advanced Warfare بصورت رایگان منتشر خواهد شد.

— Michael Condrey (@MichaelCondrey)

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید