استودیوی Lizardcube به ساخت نسخه بازسازی شده‌ی The Legend of Zelda می‌اندیشد

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۰

بازی Wonder Boy: The Dragon’s Trap که توسط استودیوی «لیزاردکیوب» (Lizardcube) توسعه یافته است، با واکنش مثبت منتقدان و بازیکنان همراه شد. بازی نامبرده نسخه بازسازی شده عنوانی با همین نام است که در سال ۱۹۸۹ میلادی منتشر شد و انتشار Wonder Boy: The Dragon’s Trap از سوی استودیوی «لیزاردکیوب» موفقیتی قابل توجه در کارنامه کاری این استودیو محسوب می‌شود. به موجب همین امر، آن‌ها به آینده و کار بر روی پروژه‌هایی جدیدتر می‌اندیشند.

عمر کورنات (Omar Cornut)، رهبر استودیوی «لیزاردکیوب» در مصاحبه‌ای با مجله «USGamer» از رویا‌ها و برنامه‌های آینده‌ی خود سخت گفت. با توجه به نتیجه قابل قبول ساخت نسخه بازسازی شده‌ Wonder Boy: The Dragon’s Trap وی و تیمش تمایل دارند تا نسخه بازسازی شده The Legend of Zelda را در دستور کار خود قرار دهند با وجود اینه می‌دانند که شرکت نینتندو تمایلی به این مهم ندارد. وی در این زمینه بیان داشت:

بخشی از من می‌خواهد تا بازی‌های جدیدی بسازد. بخش خلاق من از ساخت نسخه‌های بازسازی شده شرمنده است. [البته] بخش تکنیکی من این فرآیند (ساخت نسخه بازسازی بازی‌های قدیمی) را جذاب می‌یابد. اگر ما بخواهیم تا یک نسخه بازسازی شده دیگر بسازیم، ما نیاز به پیدا کردن چیزی (بازی) داریم که اولاً عاشق آن باشیم و ثانیاً این بازی باید چیزی باشد که ما بتوانیم مجوز [ساخت نسخه بازسازی شده] آن را بگیریم. من به ساخت نسخه بازسازی The Legend of Zelda می‌اندیشم، اما شرکت نینتندو هیچگاه این اجازه را به ما نخواهد داد.

اگرچه این مجموعه بازی ارزش زیادی برای شرکت نینتندو دارد و به آن توجه دارد، اما همچنان نمی‌توان نتیجه‌گیری کلی در این رابطه داشت. اینطور انتظار می‌رود که اگر شرکت نامبرده روزی به ساخت نسخه بازسازی شده قسمت نخست مجموعه The Legend of Zelda بیاندیشد، این وظیفه را به یکی از استودیوهای داخلی خود محول کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید