Alan Wake بزودی از فروشگاه استیم و ایکس‌باکس حذف خواهد شد

محمود کاوش
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 13:22
ساخت Alan Wake 2 فقط به شرکت رمدی بستگی دارد

تنها تا پایان دوشنبه مهلت دارید تا عنوان Alan Wake را از طریق فروشگاه ایکس‌باکس یا شبکه استیم تهیه کنید، زیرا این بازی از تاریخ ۱۵ مِی به بعد از روی تمامی فروشگاه‌ها حذف خواهد شد. این موضوع در مورد نسخه فیزیکی بازی نیز صدق می‌کند.

براساس توئیتی که بتازگی توسط استودیوی سازنده بازی Remedy Entertainment منتشر شده، عنوان Alan Wake بدلیل انقضای مجوز موسیقی بازی از تمامی فروشگاه‌ها جمع‌آوری خواهد شد. اما عنوان Alan Wake’s American Nightmare همچنان در دسترس خواهد بود!

به‌همین مناسبت Remedy تخفیفی ۹۰% را برای عنوان خود در فروشگاه‌های استیم و GOG در نظر گرفته که از امروز ۲۳ اردیبهشت ماه ساعت ۲۱:۳۰ اعمال خواهد شد. تمامی محتویات Alan Wake از قبیل: بازی اصلی، بسته‌های گسترش دهنده و Alan Wake’s American Nightmare شامل این تخفیف می‌شوند.

لازم بذکر است اگر شما درحال حاضر این بازی را در حساب کاربری خود داشته باشید، هیچ اتفاقی برایش نخواهد افتاد. Alan Wake فقط از این پس در فروشگاه‌ها عرضه نمی‌شود. Remedy در این مورد اعلام نمود:

مجوز/ پروانه موسیقی Alan Wake درحال انقضا است. در نتیجه، عرضه این عنوان چه بصورت فیزیکی و چه دیجیتالی متوقف خواهد شد. اما Alan Wake’s American Nightmare همچنان برای خرید در دسترس می‌باشد. ما بدنبال تمدید مجوز آن هستیم، اما هم‌اکنون تاریخ دقیقی نمی‌توانیم اعلام کنیم.

با توجه به اینکه Remedy امکان “کنترل قیمت‌گذاری” عنوان Alan Wake را تنها در فروشگاه استیم دارد، بنابراین مشخص نیست که تخفیف در نظر گرفته شده چه زمانی برای فروشگاه ایکس‌باکس نیز اعمال خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید