تاریخ انتشار بازی Mages of Mystralia مشخص شد | در راه کنسول‌ها

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۹

امروز، استودیوی Borealys Games اعلام کرد که عنوان Mages of Mystralia که از طریق یک کمپین کیک استارتر، هزینه‌های ساخت خود را به دست آورده بود، به زودی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و البته قول نسخه ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ نیز داده شده است.

طبق اعلام سازندگان، بازی Mages of Mystralia در تاریخ ۱۸ ماه می سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. اگر اخبار این بازی را دنبال کرده باشید، می‌دانید که قرار است نسخه ای نیز برای دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود اما هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای آن‌ها در نظر گرفته نشده است. استودیوی Borealys Games در اطلاعات جدیدی اعلام کرده که این نسخه‌های کنسولی هنوز هم در سر جای خود هستند و تاریخ انتشار آن‌‌ها به زودی اعلام خواهد شد.

سازندگان بازی خود را ترکیبی از افسانه زلدا و هری پاتر می‌دانند اما در حقیقت، عنوان Mages of Mystralia یک اکشن ماجرایی تک نفره است که در یک دنیای تمام فانتزی جریان دارد و بازی‌بازان می‌توانند جادو ها و طلسم‌های دلخواه خود را در آن بسازند. اگر مشتاق به دریافت اطلاعات از بازی Mages of Mystralia هستید، می‌توانید در زیر خلاصه‌ای از توضیحات سازندگان در مورد بازی را مطالعه کنید:

Mages of Mystralia یک اکشن ماجرایی است که در آن، بازی‌باز در نقش Zia قرار می‌گیرد؛ یک دختر جوان که به تازگی جادوی درون خود را کشف کرده است. همان طور که بازی‌بازان در طول بازی پیش می‌روند، ریون‌هایی را پیدا می‌کنند که با فعال کردن آن‌ها می‌توانند طلسم‌های دلخواهی طراحی کنند. با این طلسم ها می‌توان با دشمنان مبارزه کرد، معماهای محیطی مختلف را حل کرد و امپراطوری Mystralia را نجات داد. بعضی از این ریون‌ها، رفتارهای جدیدی را به طلسم ها اضافه می‌کنند، برخی از آن‌ها طلسم‌ها را اصلاح می‌کنند و تغییر می‌دهند و بعضی دیگر از آن‌ها باعث ترکیب دو یا چند طلسم با یکدیگر می‌شوند و طلسم‌های چند گانه قدرتمندی را به وجود می‌آورند.

این نکته قابل ذکر است که در بازی، ۱۲ منطقه غنی و رنگارنگ دارد که می‌توان در آن‌ها به جست و جو پرداخت. حدود ۲۰ ریون در بازی وجود دارد و هر کدام ترکیب‌های متفاوتی را می‌سازد؛ به طوری که تا میلیون‌ها طلسم قابل ساخت است. قطعات موسیقی ارکستری بازی توسط Shota Nakama تهیه شده اند. داستان بازی به وسیله اد گرینوود (Ed Greenwood) نوشته شده که پیش از این Forgotten Realms را خلق کرده بود. علاوه بر این‌ها، باید بگوییم که بازی دارای NPC ها، دشمنان و غولآخرهای متنوعی است و ۱۰ ساعت گیم‌پلی دارد.

رئیس استودیوی Borealys Games، آقای Louis-Félix Cauchon، به مناسبت اعلام تاریخ عرضه بازی در یک بیانیه اینطور نوشت:

زمانی که ما کار برروی بازی Mages of Mystralia را آغاز کردیم، می‌خواستیم حس بودن در نقش یک جادوگر را القا کنیم. جادوگرها باهوش و خلاق هستند. آن‌ها برروی عقل و ذهن خود تکیه می‌کنند و عناصر و نیروهای فیزیکی برایشان اهمیت چندانی ندارد. این موضوع برای ا خیلی مهم بود که بازی‌بازان با استفاده از ذهن و خلاقیت خودشان بازی کنند و آن طور که می‌خواهند، بازی را پیش ببرند. برخلاف دیگر بازی‌ها که از جادو به عنوان یک مکانیک بهره می‌برند، Mages of Mystralia از جادوهای از پیش تعیین شده و پیچیده استفاده نخواهد کرد. تنها طلسم‌هایی که در بازی وجود دارند، فقط به دست خود بازی باز ساخته و طراحی می‌شوند.

عنوان Mages of Mystralia مبلغ ۲۴٫۹۹ دلار قیمت خواهد داشت و در تاریخ ۱۸ می برای رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود. همان طور که گفته شد، نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان بازی نیز در راه هستند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید