بازه زمانی انتشار دو بازی دیگر از سری Star Wars الکترونیک آرتز مشخص شد

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۴

شرکت «الکترونیک آرتز» (Electronic Arts) با بدست آوردن حقوق ساخت بازی ویدئویی بر اساس مجموعه فیلمهای «جنگ‌های ستاره‌ای» سرمایه‌گذاری زیادی بر روی این مهم کرده است و همانطور که احتمالاً مطلع هستید، جدیدترین بازی این شرکت از این مجموعه یعنی Star Wars: Battlefront II تا اواخر سال جاری میلادی وارد بازار خواهد شد. اما این تنها بازی‌ای از این سری نیست که توسط شرکت یادشده در دست ساخت قرار دارد. دو استودیوی «Visceral Games» و «Respawn Entertainment» نیز در حال توسعه بازی‌هایی بر اساس این سری کهکشانی حماسی هستند.

بر همین اساس، اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، مدیر کل شرکت «الکترونیک آرتز»، بازه زمانی احتمالی انتشار این دو بازی جدید را مشخص کرده است. نخست، او بیان داشت که بازی در دست تولید استودیوی «Visceral Games» به سرپرستی امی هنینگ (Amy Hennig) برای عرضه در روزی بین آوریل ۲۰۱۸ تا مارس ۲۰۱۹ میلادی برنامه‌ریزی شده است. اگر با توجه به گذشته، این طور حساب کنیم که هر یک از بازی‌های اقتباسی از سری «جنگ‌های ستاره‌ای» در تاریخی نزدیک به اکران فیلم‌های سینمائی جدید این مجموعه انتشار می‌گردند –بازی Star Wars: Battlefront با فیلم Star Wars: The Force Awakens و بازی Star Wars: Battlefront 2 با فیلم Star Wars: The Last Jedi)- می‌توانیم اینطور فرض کنیم که این پروژه در اواسط سال ۲۰۱۸ میلادی و در کنار فیلم فرعی (اسپین آف) هان سولو عرضه گردد.

از سوی دیگر، پروژه‌ی در دست تولید استویوی «Respawn Entertainment» همچنان همانند یک راز است. شرکت «الکترونیک آرتز» اشاره کرد که امیدوار است این پروژه مدت کوتاهی پس از عرضه‌ی بازی استودیوی «Visceral Games» وارد بازار گردد. از سوی دیگر اگر اکران فیلم Star Wars: Episode IX را در ماه می ۲۰۱۹ میلادی در نظر بگیریم، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که پروژه پیشتر اشاره شده نیز در همین بازه زمانی در دسترس قرار بگیرد.

لازم به یادآوری است که جدیدترین بازی این مجموعه یعنی عنوان Star Wars: Battlefront II قرار است که در روز جمعه ۲۶ آبان ماه (۱۷ نوامبر ۲۰۱۷) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر گردد. برخلاف نسخه قبل، در این بازی شاهد بخش تک نفره داستانی نیز خواهیم بود که وقایع داستانی آن مابین داستان دو فیلم Star Wars: Return of the Jedi و Star Wars: The Force Awakens رخ می‌دهد و در آن بازیکنان می‌توانند کنترل قهرمانان مختلفی را برعهده بگیرند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید