رکوردشکنی FIFA 13 ادامه دارد : فروش 353,000 نسخه در روز اول

۷ مهر ۱۳۹۱ - ۱۸:۵۸

فروش داغ FIFA 13 و صفهای طولانی خرید این بازی در آمریکای شمالی همگان را حیرت زده کرده است.فروش این نسخه از FIFA نسبت به سال پیش با رشد 42 درصدی مواجه شده و در آماری قابل توجه نسخه ی iOS این بازی نسبت به سال قبل 62 درصد رشد داشته و تبدیل به پرفروشترین بازی تاریخ EA Games در این پلتفرم شد.

 

عنوان شبیه ساز فوتبال FIFA 13 تنها در روز اول عرضه ی خود در نواحی آمریکای شمالی توانست به رقم رو به افزایش 353,000 نسخه برسد و نکته ی قابل توجه دیگر آن است که این رقم فقط در مورد جمع فروش این بازی برای دو پلتفرم PS3 و Xbox360 صدق میکند و هنوز آمار دقیقی از فروش این بازی بر روی پلتفرم های PS2, PSP, Wii, 3DS, PlayStation Vita و PC منتشر نشده است.

آماری دیگر نشان میدهد تنها در 24ساعت اول کاربران آنلاین FIFA 13 تعداد 1.4 میلیون بازی را انجام داده اند که این رقم 35% بیشتر از سال پیش است.عنوان FIFA 13 امروز برای تمامی نقاط دنیا عرضه خواهد شد و شرکت EA Games نیز در اینباره اظهار داشت این بزرگترین و مورد انتظارترین عرضه در تاریخ این شرکت خواهد بود و تعداد 1.3میلیون نسخه ی پیش فروش شده امروز به دست مشتریان خواهد رسید.

 

به نظر شما،آیا FIFA 13 لقب سلطان شبیه ساز فوتبال را میتواند داشته باشد ؟

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • darksiders II گفت:

  گرافیک فیفابهترینه.pesفقط روچهره بازیکناوورزشگاه ها کارکرده وگرنه هیچ پخی نیست.اصل گیم پلی هست که pesبایدخیلی بیشترروش کارکنه.فیفاهم که حرفی
  براگزاشتن نزاشته.
  به قول دوستمون
  pes=پشمک. ROTFL

  0
  0
 • درود بر شرفت هم وطن
  من بارها اینو گفتم چون پشتش دلیل و منطق فراوون هست
  pes= پشمک
  آخه شیراز
  فیفا توپو سه متر میندازه جلو
  داداشی کلاس چندمی؟؟؟؟
  مشقاتو مینویسی بعد pes بازی میکنی یا نه؟؟؟؟
  آخه وقتی بازیکنا از هم رد میشن
  از وسط زمین گل میزنی
  به قول سالار رباتیک تکون میخوری
  و در کل پشمکه pes بازی کردن داره؟؟!!!
  البته واسه سن شما همونم زیاده . شما نباید از درس فاصله بگیری Grin

  0
  0
 • Shiraz گفت:

  البته دوست من اینجا ادب حکم میکنه اما خب عکس گذاشتم که بیبینی منو شک نکن هم فیفا هم PES با اختلاف شش تا می برم اگه آنلاین باز هستی هر 2 تاشو فول آپشن World Class بازی می کنم باهات نه تو فیفاحرفی واسه گفتن داری و نه تو PES بعدشم دوسته عزیز من PC بازم در کنارشم PS3 بازی اما فوتبال فقط با PC حال عزیزه دل من مشقمو می نویسم یا نمی نویسم به خودم مربوطه هر چند میگن جوابه … خاموشیست اما محض اطلاع بگم از ساله 1999 تا الان دارم فوتبال گیم بازی می کنم و تا الان هیچ کدومشو از دست ندادم مطمئن هستم کسی مثل من نمیتونه 14 -15ساعت بعضی روزا که بی کار هستم فوتبال بازی کنه همشم توپ بازی میکنم و بازم میگم نه گرافیکه FIFA جلو PES حرفی واسه گفتن داره نه شبیه سازش نسبت به PES فقط دلیلش زیاد بودن لیگشه … شما همو فیفاتو بازی کن عمویی!! باشه گلم ؟! قبونت
  PES بزرگ Yes
  FIFA کوچولو موچولو ROTFL ROTFL No

  0
  0
 • Amin_Apachi گفت:

  من خودم طرفدار PES هستم ولی خب میشه گفت اینبار فیفا ترکونده!! یه جورایی با انتشار نسخه 13 زده تو تخم چشم pes !!!!! خلاصه فیفا 13 رو خودم دارم و از پی اس بهتره (البته فقط نسخه 13)
  Yes

  0
  0