Marvel عناوین بسیاری جهت معرفی در آینده دارد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷

مارول بتازگی اعلام نمود طوفان معرفی عناوین بزرگمان همچنان ادامه دارد. بخش بازی‌سازی استودیوی مارول اخیرا با وجود همکاری با ناشران تردپارتی، بسیار پرکار بوده است. هم‌اکنون این شرکت عناوینی مثل Marvel vs Capcom: Infinite که در سال جاری منتشر می‌شود، Spider-Man که توسط استودیوی اینسومنیاک در دست ساخت است و پروژه The Avengers که بدست شرکت اسکوئر اینکس سپرده شده و عناوین بسیار دیگری که در جریان توسعه قرار دارند، را در لیست برنامه‌های آینده خود دارد.

تمامی این بازی‌ها، عناوین AAA هستند که در دنیای مارول و براساس داستان مستقل خودشان روایت می‌شوند. و صرفا جهت ساخت دنباله‌ای بر فیلم‌ها و سریال‌های موجود نیستند. براساس صحبت‌های معاون ارشد بخش بازی‌ها و فناوری مارول آقای Jay Ong، این روند رو به رشد به‌همین صورت ادامه خواهد یافت.

در مصاحبه اخیر ایشان با وب‌سایت گیم‌اسپات، تائید کردند که مارول تعدادی بازی برای کنسول‌های خانگی، موبایل و حتی پلتفرم‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده در دست ساخت دارد که هنوز معرفی نشده‌اند. Ong همچنین اضافه کرد، هم‌اکنون بخش بازی‌های مارول به یکی از ستون‌های اصلی استودیوی مارول تبدیل شده و در خلق و روایت داستان‌های دنیای مارول بصورت کاملا خودمختار عمل می‌کند. اما در گذشته این بخش بیشتر نقش حمایت کننده را برای استودیو ایفا می‌کرد. آقای Ong برای درک بهتر فعالیت‌های خودمختار بخش بازی‌های مارول این چنین بیان کرد که:

به‌عنوان مثال: لباس شخصیت Spider-Man در بازی [Spider-Man 2017] کاملا مختص خودش (جدید) است. درسته؟

این لباس در گذشته نه در فیلم‌ها و نه در کامیک بوک‌ها استفاده شده. طراحی عنکبوت سفید رنگ برروی لباس کاملا جدید است. ما تلاش‌های بسیار برای رسیدن به جایگاه کنونی خود انجام داده‌ایم.

براساس گفته‌های Ong ساخت بازی‌ای مانند Spider-Man توسط استودیوی اینسومنیاک، فرآیندی مشارکتی میان مارول و توسعه دهندگان است. در این مورد، مارول بعنوان همکار و مدیر هنری عمل می‌کند و تصمیم می‌گیرد که کدام IP توسط کدام استودیو ساخته شود.

درنهایت، عنوان Marvel vs. Capcom: Infinite در ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۷ (۲۸ شهریور ۱۳۹۶) منتشر می‌شود. اما عناوین Spider-Man و The Avengers فعلا تاریخ انتشار دقیقی ندارند.

سایر صحبت‌های آقای Jay Ong در مورد تائید وجود واقعیت مجازی در بازی‌های آینده مارول را از طریق گیمفا می‌توانید دنبال کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید