تماشا کنید: بازی‌بازان سرعتی می‌توانند Prey را در کم‌تر از ۲۰ دقیقه به اتمام برسانند

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۴
تماشا کنید: تریلر جدیدی از بازی Prey منتشر شد

آخرین بازی استودیوی Arkane و بتسدا، یعنی Prey در حدود سه روز پیش منتشر شد و در همین مدت زمان اندک، بازی‌بازان سرعتی با گذر از دالان‌های وهم‌آور این بازی به دنبال کسب رکورد‌های جدید هستند.

امروز یکی از یوتیوبر‌ها با نام کاربری DraQu، ویدئویی از خودش به اشتراک گذاشت که در آن این بازی جذاب و پررمز و راز را در مدت زمانی کم‌تر از ۲۰ دقیقه توانست به اتمام برساند. بله درست خواندید. زمانی که DraQu توانست این بازی را به اتمام برساند به طور دقیق، ۱۹ دقیقه و ۳۴ ثانیه می‌باشد یعنی در مدت زمانی که شما شاید در حال تماشای سریال طنز موردعلاقه خود باشید این بازی‌باز یک بار می‌تواند این بازی را به اتمام برساند و یا در طول زمانی که شاید شما در حال سپری کردن اوقات خود سر کلاس درس مدرسه یا دانشگاه هستید، این بازی‌باز می تواند سه بار این بازی را از اول شروع کند و به پایان ببرد و علاوه‌بر آن وقت اضافه هم بیاورد.

البته که این‌گونه رکورد‌ها در دنیای بازی‌های رایانه‌ای به وفور دیده می‌شوند اما این نیز در نوع خود یک مهارت به حساب می‌آید و این‌گونه زمان‌ها بدون کسب مهارت‌های خاص به دست نخواهند آمد. همانطور که در ویدئوی بازی کردن این بازی‌باز می‌توانید ببینید، این شخص از مهارت‌ها و متد‌های مختلفی استفاده می‌کند که او را قادر می‌سازند بهترین زمان خودش را به ثبت برساند. علاوه‌بر این‌ها این‌گونه بازی‌بازان از الگو‌ها و راهنمایی‌هایی که در اختیارشان گذاشته می‌شود نیز بهره می‌برند که این موضوع هم می‌تواند نقش کلیدی در موفقیت و ثبت زمان آن‌ها داشته باشد.

عجیب‌ترین نکته در مورد رکورد DraQu این است که این رکورد حتی نتوانست یک روز در کل دنیا دوام پیدا کند و مدتی بعد از ثبت این رکورد، کاربری با نام Havrd این رکورد را شکست و هم‌اکنون نیز رکورددار این بازی است. Havrd به طور دقیق توانست در ۱۷ دقیقه و ۵۶ ثانیه این بازی را به اتمام برساند. اگر شما هم علاقه‌مند به این موضوع هستید، می‌توانید از این آدرس ویدئوی این شخص را ببینید تا با نوع بازی کردن او آشنا شوید. این رکورد‌ها دائماً در حال شکسته شدن می‌باشند به طوری که اگر یک ساعت بعد به این آدرس مراجعه کنید شاید نام شخص دیگری را در صدر این فهرست ببینید.

اگر بازی‌بازان سرعتی می‌توانند به این سرعت و تنها پس از گذشت سه روز Prey را به اتمام برسانند، تصور کنید که هفته آینده همین موقع جایگاه آن‌ها چه خواهد بود. شما می‌توانید در قسمت زیر ویدئوی مربوط به DraQu را ببینید تا از دیدن آن ایده بگیرید و برای خودتان به کار ببندید. این ویدئو همچنین به شما کمک می‌کند تا با سبک بازی این‌گونه افراد بیشتر آشنا شوید و بدانید دلیل این‌که به این سرعت می‌توانند یک بازی را به اتمام برسانند چیست.

بسیاری از نمرات و نقد‌های بازی Prey هنوز منتشر نشده‌اند باید در روز‌های آینده منتظر باشیم تا نمرات جدید آن منتشر شوند و عملکرد کلی این بازی مشخص شود. ما به محض انتشار نمرات جدید، آن‌ها را در اختیار شما خواهیم گذاشت. با ما همراه باشید.

تماشای آنلاین ویدئو:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

Corvo

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید