لیست تخفیفات این هفته ایکس‌باکس وان و ۳۶۰ برای کاربران طلایی مشخص شد

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
نسخه جدید قفل Denuvo بر روی بازی Mass Effect: Andromeda فعال شد

مایکروسافت به‌تازگی آخرین تخفیفات اعمال شده برای کاربران طلایی سرویس ایکس‌باکس لایو را اعلام کرد.

همانطور که در وبلاگ Major Nelson گفته شده، یکی از بهترین قرعه‌های این هفته به نام Mass Effect: Andromeda در آمده است که با این حساب، کاربران طلایی ایکس‌باکس‌ لایو بر روی ایکس‌باکس وان می‌توانند این بازی را با قیمت ۳۹ دلار دریافت کنند. علاوه‌بر آن بازی The Division از یوبیسافت نیز این هفته با قیمت ۲۰ دلار در دسترس کاربران خواهد بود و بازی Saints Row IV: Re-Elected نیز با قیمت ۵ دلار قابل دریافت است. همچنین کاربران ایکس‌باکس وان می‌توانند بازی Ghostbusters که در سال گذشته منتشر شد را با تخفیف مناسب یعنی به قیمت ۱۶٫۵ دلار تهیه کنند.

به سراغ تخفیفات این هفته ایکس‌باکس ۳۶۰ می‌رویم. در این هفته تمام بازی‌های سری Saints Row با تخفیف همراه شده‌اند. این بازی‌ها شامل  Saints Row ( به قیمت ۲٫۵۰ دلار), Saints Row II (به قیمت ۲٫۵۰ دلار), Saints Row: The Third (به قیمت ۳٫۷۴ دلار), Saints Row IV (به قیمت ۸٫۷۴ دلار), و Saints Row: Gat Out of Hell (به قیمت ۳٫۷۴ دلار) می‌شوند.

شما می‌توانید لیست کامل تخفیف‌های این هفته را در وبلاگ Major Nelson مشاهده کنید و این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که برخی از این تخفیفات نیازمند این است که عضویت طلایی سرویس ایکس‌باکس لایو را داشته باشید. از دیگر اخبار مربوط به ایکس‌باکس لایو می‌توان به این اشاره کرد که مدتی قبل مایکروسافت بازی‌های رایگاه ماه مه ایکس‌باکس لایو را مشخص نمود، که می‌توانید از این آدرس از این بازی‌ها مطلع شوید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید