انتشار اطلاعات و تصاویر جدید از سیستم بازجویی در عنوان Dark Rose Valkyrie

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۰

شرکت Idea Factory International، اطلاعات و تصاویر جدیدی از سیستم بازجویی در عنوان اکشن نقش‌آفرینی Dark Rose Valkyrie، منتشر کرده است.

جدیدترین تصاویر منتشر شده از این عنوان، بر روی سیستم بازجویی تمرکز داشته که در آن بازیکنان باید از هر شخصیت شهادت گرفته، تا متوجه شوند که آیا شخصیت مورد نظر حقیقت را می‌گوید یا آنکه در مورد مسائل خاصی دروغ گفته و ممکن است که خائن باشد. با ادامه دادن به بازجویی خود از یک شخصیت، شما مدارکی بدست آورده و می‌توانید با مهارت‌های بازجویی مخصوص خود، شهادت آن‌ها را تصدیق کرده و یا آنکه دروغشان را افشا کنید. در هر جلسه بازجویی، شما فقط زمان کافی برای پرسیدن تعداد خاصی سوال را خواهید داشت، بدین معنی که شما می‌توانید از این زمان استفاده کرده و فقط در مورد یک موضوع از اشخاص مختلفی سوال کنید، یا آنکه اگر به یک شخصیت مشکوک هستید، تمام وقت خود را برای بازجویی و پرسیدن سوال‌های متفاوت از همان شخص، بگذارید.

پس از کسب تمامی اطلاعات لازم، شما باید آن‌ها را در یک گزارش جمع‌آوری کرده و مشخص کنید که شخص دروغگو چه کسی است (البته اگر دروغگویی وجود داشته باشد). در صورت انجام بازجویی‌ها به صورت درست و رسیدن به نتیجه صحیح، شما پاداش‌های مختلفی چون پول، آیتم و موارد دیگر، دریافت خواهید نمود.

نسخه غربی عنوان اکشن نقش‌آفرینی Dark Rose Valkyrie، قرار است در تاریخ‌های ۶ و ۹ جون (۱۶ و ۱۹ خرداد)، به ترتیب در مناطق آمریکای شمالی و اروپا، به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. اگر اخبار قبلی ما را از دست داده‌اید، از اینجا می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد سیستم‌های گیم‌پلی و داستان این عنوان، بدست آورید. در ادامه جدیدترین تصاویر منتشر شده از سیستم بازجویی در عنوان Dark Rose Valkyrie را، مشاهده خواهید نمود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید