انتشار عنوان The Walking Dead ساخته Overkill به نیمه دوم سال ۲۰۱۸ موکول شد

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۱

امروز استودیوی Overkill توسعه دهنده و Starbreeze ناشر بازی Overkill’s The Walking Dead اعلام کردند که عنوان در دست ساخت آن‌ها مجددا تاخیر خورده و تاریخ عرضه آن از اواخر سال ۲۰۱۷ به نیمه دوم سال ۲۰۱۸ موکول شده است.

برطبق صحبت‌های مدیرعامل استودیوی Starbreeze آقای اندرسون کلینت (Andersson Klint)؛ دلیل تاخیر پیش ‌آمده برای بازی را نیاز داشتن عنوان به زمان بیشتر برای رسیدن به حداکثر پتانسیل خود ذکر کرده است. این مورد یکی از دلایل معمول ایجاد تاخیر در زمان عرضه بازی‌ها می‌باشد.

برای آن دسته از افرادی که اطلاع ندارند باید عرض کنیم که؛ Overkill سازنده و Starbreeze ناشر عنوان PayDay 2 در سال ۲۰۱۴ عنوان Overkill’s The Walking Dead را معرفی نمودند. عنوانی در سبک co-op تیراندازی اول شخص همراه با المان‌های اکشن، نقش‌ آفرینی، ترس و بقا و مخفی‌کاری است که در دنیای The Walking Dead اتفاق می‌افتد. در این عنوان بازیکنان نقش بازماندگانی را دارند که در دنیای پسا آخرالزمانی باید از خود در مقابل مردگان متحرک دفاع کنند. گفته شده است که این عنوان بدنبال کشف شخصیت‌ها و داستانی جدید می‌باشد.

در کنار اعلام تاخیر پیش‌ آمده برای انتشار بازی، Starbreeze خبر خوشی برای طرفداران نیز دارد. بازیکنان می‌توانند نمایشی از این عنوان را در رویداد Starstream که در تاریخ ۱۰ مِی برگذار می‌شود، مشاهده نمایند.

Overkill’s The Walking Dead برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‎‌باکس وان در دست ساخت می‌باشد. و گفته شده که ساخت نسخه واقعیت مجازی آن نیز در دستور کار قرار دارد، اما درحال حاضر پلتفرم‌های نسخه واقعیت مجازی مشخص نشده و همچنین بازی تاریخ انتشار دقیقی ندارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید