بازی Knights of Valour به صورت رایگان برای پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفت

PS4 ، اخبار ، اخبار بازی ، پلتفرم ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۰

طبق اعلام شرکت « International Games System Corp» بازی Knights of Valour از طریق فروشگاه الکترونیکی پلی‌استیشن در اروپا برای دانلود در دسترس قرار دارد. این عنوان مبارزه‌ای که با المان‌هایی از سبک اکشن نقش‌آفرینی همراه است برای پلی‌استیشن ۴ منتشر یافته و نسخه‌ای از یک بازی آرکید محبوب در آسیاست.

بازی Knights of Valour که به سبک «beat ’em up» است و از کنار نمایش می‌یابد و بر پایه‌ی سطح‌ (Level) است و تا ۴ بازیکن قادر به تجربه‌ی همزمان آن هستند، برای دانلود بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

عنوان یادشده بر اساس یک بازی آرکید محبوب است و بازیکنان در آن قادر به انتخاب یکی از هفت شخصیت در نظر گرفته برای آن هستند که هر کدام از این شخصیت‌ها مجموعه‌ای منحصر به فرد از مهارت‌ها و توانایی‌ها را دارا هستند و متکی به قابلیت‌های هر شخصی قابل تجربه خواهند بود. Knights of Valour به صورت فردی و یا با همکاری سه نفر از طریق بخش چند نفره‌ی آنلاین قابل تجربه خواهد بود و بازیکنان در این عنوان باید با عوامل امپراتور یان (Emperor Yan) و شر باستان که در تلاش در جهت نابودی جهان هستند به مبارزه بپردازند.

این بازی از بخش تعاملی چند نفره‌ی تا سقف چهار نفر پشتیبانی می‌کند و به صورت رایگان از طریق بخش اروپای فروشگاه پلی‌استیشن قابل دستیابی است. بازی یادشده از خریدهای درون برنامه‌ای نیز پشتیبانی می‌کند و حجمی معادل ۷٫۲ گیگابایت دارد و صدای آن به زبان چینی همراه با زیرنویس انگلیسی است.

همانطور که ذکر شد این عنوان بر پایه‌ی بازی آرکیدی محبوب است که توسط « International Games System Corp» توسعه یافته است. لازم به یادآوری است که بازی Knights of Valour به صورت رایگان و انحصاری از طریق فروشگاه پلی‌استیشن برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید