The Division را این آخرهفته به‌صورت رایگان تجربه کنید

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۴

اگر هنوز برای خرید Tom Clancy’s The Division شک دارید، این فرصت برای آزمایش آن را از دست ندهید. بازی به صورت کامل در دسترس قرار می‌گیرد و از پنجشنبه ۴ مه (۱۴ اردیبهشت) تا یکشنبه قابل بازی خواهد بود.

نسخه آزمایشی فعلی، که فقط می‌توانید تا سطح ۸ در آن پیشروی کرده و همچنین به شش ساعت زمان بازی محدود هستید، موقتا هنگامی که بازی کامل در دسترس قرار می‌گیرد، متوقف می‌گردد.

داستان بازی چند هفته پس از بیماری که همه‌گیر شده، در شهر نیویورک رخ می‌دهد. The Division، گروهی از نیروهای ویژه که ظاهرا هدف آن‌ها حفاظت از عموم است، ماموریت نجات جامعه را بر عهده دارد. این بازی با سبک جهان باز (open-world) و نقش‌آفرینی که المان‌های بخش چندنفره به خوبی با آن ادقام شده، وارد دومین سال از عرضه خود می‌شود.

دو ماه پیش Ubisoft اعلام کرد که The Division سه بسته گسترش دهنده رایگان در سال ۲۰۱۷ دریافت خواهد کرد. اولین بسته الحاقی، که انتظار می‌رود به زودی منتشر شود، شامل رویدادهایی در بازه‌های زمانی محدود می‌شود که جوایز ویژه‌ای برای کسانی که آن‌ها را به اتمام می‌رسانند، در نظر دارد. بسته دوم شامل تجهیزات جدید و سومین بسته الحاقی سیستم پاداش جدیدی را به بازی اضافه می‎‌کند.

اما هنگامی که این نسخه رایگان در دسترس است، می‌توانید بازی کامل را تحت تمام پلتفرم‌ها همراه با پیشنهادات ویژه تا ۱۵ مه (۲۵ اردیبهشت) دریافت کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید