اطلاعات جدیدی از عنوان در دست ساخت استودیوی Remedy منتشر شد

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷

استودیوی Remedy سازنده عناوین Alan Wake و Quantum Break توافق‌نامه‌ای با کمپانی ۵۰۵ Games بر سر پروژه بعدی خود با نام رمز P7 به امضا رسانده‌اند. این قرارداد شامل انتشار جهانی بازی P7 هم بصورت فیزیکی و هم دیجیتالی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان می‌باشد.

۵۰۵ Games زیر مجموعه شرکت توزیع و نشر ایتالیایی Digital Bros است که وظیفه انتشار بازی را برعهده گرفته. براساس این توافق‌نامه، ۵۰۵ Games مبلغی معادل ۷٫۷۵ میلیون یورو (۸٫۴۶ میلیون دلار) جهت سرمایه گذاری در ساخت و توسعه بازی به Remedy پرداخت می‌کند. همچنین ۵۰۵ Games وظیفه بازاریابی و انتشار بازی را دارد، بعلاوه اینکه سهمی ۴۵ درصدی را از فروش P7 خواهد داشت. معرفی بازی P7 جزئیاتی بهمراه داشته است که تاکنون اطلاعاتی از آن منتشر نشده بود. براساس اطلاعات انتشار یافته بازی سبکی اکشن-سوم‌شخص سینمانی دارد. در بیانیه مطبوعاتی بازی اعلام شد که:

P7 شامل داستانی جذاب است و تجربه‌ای طولانی مدت برایتان رقم خواهد زد. P7 از عمیق‌ترین مکانیک‌های Remedy بهره‌مند خواهد بود.

مدیرعامل شرکت Digital Bros آقای Raffaele Galante در مورد این همکاری توضیحاتی ارائه دادند:

این یک نشانه از میزان موفقیت ۵۰۵ Games است که هم‌اکنون در موقعیت همکاری با استودیوی مستعد و با استعدادی مثل Remedy قرار دارد. جاه‌طلبی و ایجاد موقعیت کسب و کار، اهداف مشترک ما هستند که بخوبی باهم منطبق شده‌اند. ما بسیار خرسندیم که این همکاری را شروع نموده‌ایم. توافق‌نامه صورت گرفته با استراتژی‌های شرکت ما که شامل پیشرفت مداوم کیفیت محصولات و دریافت بازدهی مناسب است، کاملا همخوانی دارد.

همچنین لازم بذکر است P7 توسط موتور بازی‌سازی استودیوی Remedy یعنی Northlight ساخته خواهد شد. مدیرعامل استودیوی Remedy آقای Tero Virtala نیز در مورد بازی اعلام کردند که:

ما چشم‌انداز قوی‌ای از آنچه که P7 باید باشد، داریم. ۵۰۵ Games با قبول این همکاری، تجربیات و توانایی‌های لازم را برای عملی کردن این ایده در اختیار ما گذاشته است.

همچنین Remedy با سرمایه گذاری برروی پروژه P7 متعهد شده تا تجربه‌ای منحصر به‌فرد را برای طرفداران رقم بزند تا هم بازیکنان درگیر داستان بازی شوند و هم مدت زمان بیشتری مشغول تجربه این عنوان باشند. ما بسیار خرسندیم که در این سفر همراه ۵۰۵ Games هستیم.

جزئیات بیشتری را هنگام معرفی رسمی بازی با شما درمیان خواهیم گذاشت.

درکنار P7، استودیوی Remedy درحال همکاری با استودیوی کره‌ای Smilegate جهت ساخت ادامه‌ای بر عنوان CrossFire است.

تنها سوالی که باقی می‌ماند این است که آیا Remedy بدنبال ساخت ادامه عناوین Alan Wake و Quantum Break خواهد بود یا خیر؟ رئیس بازاریابی مایکروسافت آقای Aaron Greenberg سال گذشته اعلام کرد که عنوان Quantum Break فروش بسیار خوبی را تجربه کرده است. در همان زمان نیز صحبت‌هایی کرد که بنظر می‌رسید قرار نیست برای Quantum Break ادامه‌ای ساخته شود.

همه بازی‌ها مانند فیلم‌ها نیازی به ادامه ندارند.

در مورد Alan Wake نیز Remedy بارها اعلام کرده است که ایده‌های بسیاری برای ادامه بازی دارد، اما بنظر می‌رسد که این اتفاق به این زودی‌ها نخواهد افتاد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید