شایعه: Call of Duty: Modern Warfare Remastered به صورت مستقل عرضه خواهد شد

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered مشخص شد

بسیاری از بازیکنان هنگامی که مطلع شدند که شرکت «اکتیویژن» (Activision) اعلام کرده است که بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered تنها با خرید نسخه‌ی «Legacy Edition» بازی Call of Duty: Infinite Warfare قابل دستیابی خواهد بود، به این شرکت واکنش نشان دادند و از تصمیم آن ناراحت شدند. در حال حاضر که چند ماهی از انتشار این بازی می‌گذرد، به نظر می‌رسد که این نسخه‌ی بازسازی شده تا مدتی دیگر به صورت مستقل نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

این اطلاعات جدید برگرفته از خرده‌فروشی «گیم‌فلای» (GameFly) است. خرده‌فروشی نامبرده، بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered را برای عرضه به صورت مستقل در فروشگاه الکترونیکی خود قرار داده است. تاریخ عرضه‌ی آن نیز روز پنج‌شنبه ۲۹ تیر ماه (۲۰ جولای ۲۰۱۷ میلادی) ذکر شده است.

پس از این نیز، فروشگاه پیشتر اشاره شده بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered را برای کنسول پلی‌استیشن ۴ جهت عرضه در روز سه‌شنبه ۳۰ خرداد ماه (۲۰ ژوئن ۲۰۱۷) قرار داد. اینطور که به نظر می‌رسد درست همانند نسخه‌ی دیجیتالی بازی Call of Duty: Infinite Warfare، نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی مورد بحث یک ماه زودتر از دیگر نسخه‌های مقصد آن در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

دیوید پلاس (David Pellas) از استودیوی «راون سافتور» (Raven Software)، توسعه‌دهنده‌ی اصلی این نسخه بازسازی شده، در مصاحبه‌ای با وب‌سایت «Gamereactor» بیان کرد که ۱۶ نقشه‌ی در نظر گرفته شده برای Call of Duty: Modern Warfare Remastered به صورت رایگان قابل دسترسی خواهد بود. هر کسی که اقدام به خرید این بازی و یا نسخه‌ی ویژه‌ی بازی Call of Duty: Infinite Warfare کند، بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای اضافه به ۱۶ نقشه‌ در نظر گرفته شده برای بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered دسترسی خواهد یافت.

شایان ذکر است که اطلاعات در دسترس فعلی در حد یک حدس و گمان است؛ بنابراین برای دانستن صحت و سقم این خبر باید منتظر اعلامیه‌های رسمی شرکت «اکتیویژن» بمانیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید