تماشا کنید: تریلری جدید از بازی Middle-earth: Shadow of War منتشر شد

مهیار امیدی
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 19:23

به تازگی تریلری جدید از گیم پلی عنوان مورد انتظار Middle-earth: Shadow of War منتشر شده است که جزئیات آن را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

همان طور که اطلاع دارید، قرار است نسخه بعدی سری بازی Middle-earth با نام Middle-earth: Shadow of War برای پلتفرم‌های مقصد خود عرضه شود و هم اکنون سازندگان در حال کار بر روی این عنوان هستند. همان طور که می‌دانید، سیستم نمسیس (Nemesis) در این بازی نقش مهمی را ایفا می‌کرد که در نسخه جدید با پیشرفت‌های بسیاری همراه بوده است.

حال به تازگی سازندگان ویدئویی جدید در مورد این سیستم و جزئیات آن منتشر کرده اند. طبق گفته‌های مونولیث پروداکشن (Monolith Productions)، قلعه‌های نمسیس هر کدام از یک سطح و لول خاصی بهره‌مند خواهند بود که در اوایل بازی، نابود کردن آن ها از غیر ممکن ترین کارهای موجود در بازی است اما شما قادر هستید وارچیف (War chiefs) های درون بازی را از بین ببرید تا سطح این قطعه ها به مرور زمان کمتر و مسیر شما هموار تر شود.

البته یک راه دیگر هم برای این کار وجود دارن و آن هم این است که کاربران بازی می‌توانند پایگاه‌های موجود در بازی را فتح و رئیس‌های آن را در اختیار خود قرار دهند. همچنین شما قادر هستید وارچیف‌های مد نظر خود را به عنوان رئیس آن پایگاه انتخاب کنید که این ویژگی از جدیدترین پیشرفت های نسخه Middle-earth: Shadow of War است.

بازی Middle-earth: Shadow of War در تاریخ ۲۲ آگوست یعنی ۳۱ مرداد، برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

در ادامه می‌توانید این ویدئو جدید را مشاهده کنید:

 

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید