MSI مادربردهای جدید سری Z270 خود را ارائه می دهد | Z270 GAMING PLUS به سری متنوع MSI Z270 افزوده می شود

۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰

شرکت MSIکه در زمینه تولید سخت افزار های خلاقانه گیمینگ پیشرو در بازار می باشد، مفتخر است سری Z270 GAMING PLUS را معرفی نماید. با افزودن طرح قرمز و مشکی به سری Performance GAMING، سری GAMING PLUS دارای دو فاکتور مهم خلاقیت و شخصیت گیمینگ شده است. این طرح که از رنگ و جریان گدازه های آتشفشانی الهام گرفته، زیبایی دو چندانی به طرح قرمز و مشکی هیت سینک های آن داده است. همچنین اسلات های PCI-E و حافظه که سرخرنگ بوده و طرح LED قرمز در چهار گوشه مادربرد نشانه این است که شما با یک مادر برد واقعی گیمینگ MSI سرو کار دارید

PERFORMANCE GAMING: شیک بازی کنید

مادربرد های MSI PERFORMANCE GAMING مجهز به ابزارهای ارتقا کارایی و شخصی سازی هستند. طراحی حرفه ای و امکانات بیشمار شخصی سازی برای این منظور هستند که شما شیک بازی کنید

طراحی استثنایی: Z270 GAMING PLUS

مادربردهای Z270 GAMING PLUS دارای قطعات با استاندارد نظامی می باشند و برای این منظور ساخته شده اند که عمر مفید بالایی داشته باشند، به این ترتیب هر سیستمی که به این قطعات مجهز شده باشد در جلسات طولانی بازی با بیشترین کارایی عمل خواهد کرد. فهرست بلند و بالای مشخصات حرفه ای همچون Turbo M.2, GAMING LAN و Audio Boost مادربرد Z270 GAMING PLUS را تبدیل به بهترین و قابل اعتماد ترین همراه گیمر ها نموده است.

MSI Z270 GAMING PLUS – قابلیت های گیمینگ

INTEL® LAN

برای ارایه بهترین تجربه بازی آنلاین با کمترین تاخیر ، مادربردهای Z270 GAMING PLUS دارای قابلیت GAMING LAN مجهز به LAN Protect شرکت اینتل می باشند.فن آوری اینتل در کنار MSI GAMING LAN Manager برنامه های حساس به تاخیر و قطعی را به طور خودکار اولویت بندی می نماید تا احتمال کندی بازی را به حداقل رساند.

AUDIO BOOST

MSI Audio Boost با استفاده از قطعات با کیفیت ممتاز بالاترین کیفیت صوتی را ارایه می دهد. صدایی خارق العاده در حین بازی کمک می کند تا لذت بازی را برای شما دوچندان نماید.

DDR4 BOOST

با جداسازی کامل مدار صوتی، DDR4 Boost به شما اطمینان می دهد که بهترین کارایی را در کنار بیشترین استقامت تجربه نمایید. و هم اکنون ارتقای تکنیکی DDR4 Boost استقامت بیشتر را در کنار سرعت بالاتر نسبت به رقبا به ارمغان آورده اند. به این ترتیب می توانید در زمان اجرای بازی های سنگین یا فایل های ویدیویی یا عکس های حجیم از این کیفیت ارتقا یافته لذت ببرید. با فعالسازی Intel® Extreme Memory Profile تنها با یک گزینه در BIOS می توانید یک سیستم با ثبات را داشته باشید.

TURBO M.2

این قابلیت امکان بارگذاری پرسرعت سیستم و فعالسازی برنامه های کاربردی و بازی ها را برای مادربردهای MSI ارایه می دهد.
Turbo M.2 عملکرد PCI-E Gen3 x4 با سرعت انتقال حداکثر ۳۲ Gb/s را برای جدیدترین SSD ها ارایه می دهد. همچنین تکنولوژی جدید Intel® Optane™ را پشتیبانی می نماید. M.2 GENIE باعث می شود تنظیمات RAID با استفاده از هر نوع M.2 یا PCI-E SSDنیاز به مراحل کمتری داشته و در نتیجه به زمان کمتری نیاز داشته باشد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید