اطلاعات تازه‌ای از بازی جدید هیدتاکا سوهیرو، ملقب به Swery65، بدست آمد

۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵

در ماه ژانویه‌ی سال جاری میلادی، هیدتاکا سوهیرو (Hidetaka Suehiro)، ملقب به Swery65، اقدام به تاسیس استودیوی «White Owls» کرد؛ شرکتی نرم‌افزاری که در زمینه‌ی ساخت بازی‌های ویدئویی فعالیت می‌کند و شش نفر تیم آن را تشکیل می‌دهند. در همان زمان اعلام شد که این استودیو بر روی بازی جدیدی کار می‌کند که تاکنون معرفی نشده است، اما به تازگی شاهد نشر اطلاعات جدیدی از این بازی هستیم.

در طول رویداد «Reboot Develop 2017» که در کرواسی برگزار شده است، این توسعه‌دهنده‌ی ژاپنی بازی‌های ویدئویی در گفتگو با وب‌سایت «یوروگیمر» در خصوص بازی جدید خود به صحبت پرداخت و اینطور به توصیف آن پرداخت:

[این بازی] اساساً منحرف، خشونت آمیز و دیوانه‌وار خواهد بود.

همچنین مشخص شد که در یکی از بازی‌های در دست توسعه‌ی استودیوی پیشتر اشاره شده، «گربه‌ها» نقش پررنگی خواهند داشت و محور اصلی آن خواهند بود. اگرچه به طور دقیق بیان نشد که این استودیو چه تعداد بازی ویدئویی در دست ساخت و توسعه دارد.

هدیتاکا در برهه‌ای از زندگی پر فراز و نشیب خود به مطالعه در مورد دین و ماهیت انسان‌ها پرداخت و به یک کشیش بودایی تبدیل شد؛ اما مشخص است که تاثیرگذاری زیاد صنعت بازی‌های ویدئویی بر روی و عموم مردم، باعث شده تا Swery65 بار دیگر به این صنعت بازگردد و پس از تاسیس استودیوی «White Owls» بر روی بازی‌های جدیدی کار کند.

در گذشته Swery65 در خصوص علاقه‌ی خود به صنعت هدست‌های واقعیت مجازی صحبت کرده بود، بنابراین این احتمال می‌رود که بازی جدید او بر روی این پلتفرم‌ها در دسترس قرار بگیرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید