بسته الحاقی جدیدی برای Resident Evil 7 در دست ساخت قرار دارد

۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵

روز گذشته به صورت رسمی اعلام شد که بسته‌ الحاقی بازی Resident Evil 7: Biohazard که با نام «Not A Hero» شناخته می‌شود، تاخیر خورده است؛ پیش از این قرار بود که این بسته الحاقی در فصل بهار سال جاری در دسترس قرار بگیرد، اینک اما انتشار آن تا زمانی نامشخص به تعویق افتاده است. در حال حاضر اما، جون تاکوچی (Jun Takeuchi) از شرکت «کپکام» (CapCom)، بیان داشته که این شرکت به غیر از بسته الحاقی یاد شده، در حال ساخت و توسعه‌ی بسته الحاقی جدیدی برای Resident Evil 7: Biohazard است که در حال حاضر ماهیت آن نامشخص است.

عرضه‌ی «Not A Hero»، بسته الحاقی رایگان بازی Resident Evil 7: Biohazard، از آنجایی که مراحل توسعه‌ی آن به سطح درخواستی شرکت «کپکام» که بر مبنای انتظار بالای طرفداران این مجموعه پیرو موفقیت نسخه‌ی اصلی آن ایجاد شده، نرسیده است، به تعویق افتاد. شرکت «کپکام» ابراز داشته که از آنجایی که این بسته الحاقی همچنان نتوانسته به سطح بازی اصلی برسد، تصمیم به تاخیر انتشار آن گرفته است.

در حالی که توسعه‌دهندگان «Not A Hero» متعهد به رسیدن جنبه‌های مختلف این بسته‌ الحاقی در حد و اندازه‌های کیفیت Resident Evil 7: Biohazard هستند، در همان زمان بر روی یک بسته الحاقی جدید نیز برای هفتمین نسخه‌ی اصلی این مجموعه‌ی موفق نیز کار می‌کنند. جون تاکوچی به صورت رسمی اعلام کرد که تیم توسعه‌دهندگان این بازی علاوه بر «Not A Hero» بر روی یک بسته الحاقی جدید نیز کار می‌کند. وی در این خصوص اظهار داشت:

ما همچنین در حال حاضر بر روی یک بسته الحاقی جدید نیز کار می‌کنیم. و ما خواستار آنیم که این دو [بسته الحاقی] را مطابق با استانداردهای مورد انتظارتان از بازی Resident Evil 7 به شما ارائه دهیم. من امیدوارم که شما تصمیم ما مبنی بر منتظر نگه داشتنان را درک کنید و تقاضا می‌کنم که همچنان به حمایت کردن از ما ادامه دهید.

تابدین لحظه مشخص نیست که آیا این بسته الحاقی نیز به صورت رایگان عرضه خواهد شد یا ناشر این بازی تصمیم دارد تا دومین «سیزن پس» (Season Pass) این بازی را نیز معرفی کند.

تاکنون شرکت «کپکام» اقدام به انتشار دو بسته الحاقی برای بازی Resident Evil 7: Biohazard تحت عناوین «محتوای ممنوعه: جلد یک» و «محتوای ممنوعه: جلد دو» کرده است و عرضه‌ی بسته الحاقی «Not A Hero» و بسته الحاقی جدید مورد بحث را نیز در برنامه دارد. در حال حاضر بازی Resident Evil 7: Biohazard برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ (از طریق هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر نیز قابل تجربه است) و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. این بازی بازگشتی شکوهمند به ریشه‌های این مجموعه‌ی کلاسیک محسوب می‌شود و پس از عرضه با واکنش مثبت منتقدان و بازیکنان همراه شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید