هدیه جدید بلیزارد، یک باندل هیرو برای کاربران بازی Heroes of the Storm

۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۶

کاربران بازی Heroes of the Storm، بزودی هدیه یک باندل کامل هیرو را به صورت رایگان و هدیه دریافت خواهند کرد.کاربران بازی Heroes of the Storm، بزودی هدیه یک باندل کامل هیرو را به صورت رایگان و هدیه دریافت خواهند کرد. چندی پیش طی یک خبر جدید، اعلام شد که بلیزارد به مناسبت انتشار جدیدترین بروزرسانی بازی Heroes of the Storm، یک باندل هیرو به صورت رایگان و هدیه برای کاربران این بازی آماده خواهد کرد.

این باندل ها که با نام Mega Bundles نیز شناخته می‌شوند، از باندل‌های تقریبا گران درون بازی محسوب می‌شوند که می‌تواند بسیار برای کاربران این بازی ارزش‌مند باشد. به طوری که بعد انتشار بروزرسانی شماره ۲٫۰ این عنوان و بروز کردن آن توسط کاربران، آن ها می‌توانند با ورود به بازی این هدیه جدید را دریافت کنند.

این باندل‌ها گروه‌های Assassin,” “Flex,” “Support & Specialist,“Tanks & Bruisers را شامل خواهند شد که کاربران قادر هستند به در نظر گرفتن سلیقه خود، آن یک باندل نهایی خود را انتخاب و به صورت رایگان دریافت کنند.

آپدیت یا بروزرسانی شماره ۲٫۰ بازی Heroes of the Storm، در تاریخ ۲۵ آوریل یعنی فردا ۵ اردیبهشت، برای کاربران این عنوان منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید