ساخت نسخه جدید Yakuza تایید شد

۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۴

کارگردان کلی سری Yakuza آقای توشیهیرو ناگوشی (Toshihiro Nagoshi)، در طول مراسم Famitsu Awards 2016 از ساخت نسخه جدیدی از سری عناوین Yakuza خبر داد.

در این مراسم عنوان Yakuza 6: The Song of Life، موفق به کسب «جایزه برتری» از مجله فامیتسو شد و در بخش مصاحبه با سازندگان، سردبیر مجله فامیتسو از آقای ناگوشی در مورد نسخه جدید Yakuza سوال پرسید. آقای ناگوشی در پاسخ به این سوال مطالب زیر را بیان کردند.

  • از آنجایی که Yakuza 6 به عنوان «آخرین بخش از داستان Kazuma Kiryu» نامیده شده است، ما نخواهیم گفت که «شوخی کردیم (و قرار است در نسخه بعدی بار دیگر داستان Kazuma را ادامه دهیم)».
  • یکی از مطالب مهم این است که خود من دوست دارم یک Yakuza جدید بسازم.
  • به نظرم الزامی ندارد که آن را صرفا به یک نسخه جدید محدود کنیم. ممکن است ما (در آینده) چندین نسخه جدید از سری یاکوزا بسازیم.
  • ما موتوربازیسازی اژدها (Dragon Engine) را برای عنوان Yakuza 6 طراحی کردیم، اما توسعه کامل این موتوربازیسازی و رسیدن به نسخه نهایی آن، ممکن است تا دومین یا سومین عنوانی که با آن می‌سازیم، به طول بی‌انجامد.
  • من همین الان مشغول ساخت نسخه جدید یاکوزا هستم. در آینده نه چندان دور… به نظرم این موقعیت وجود خواهد داشت که بتوانیم در مورد این عنوان، که در مراحل ابتدای توسعه خود قرار دارد، صحبت کنیم.

جدیدترین نسخه از سری یاکوزا، Yakuza 6، دسامبر گذشته در کشور ژاپن به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. نسخه غربی این عنوان نیز قرار است اوایل سال میلادی ۲۰۱۸، در مناطق اروپا و آمریکای شمالی عرضه گردد. هرچند قبل از آن نسخه بازسازی شده Yakuza 1 با نام Yakuza Kiwami، در تاریخ ۲۹ آگوست (۷ شهریور)، تنها با قیمت ۲۹.۹۹ دلار به دو صورت فیزیکی و دیجیتالی، در آمریکای شمالی و اروپا منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید