یک بازی جدید به سرویس EA/Origin Access اضافه شد

۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۳

کاربران EA و Origin Access هم‌اکنون می‌توانند بازی شبیه ساز فوتبال، یعنی FIFA 17 را برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان دریافت کنند. کاربران این سرویس می‌توانند تا زمانی که عضویتشان در این سرویس فعال است، نسخه کامل این بازی را دریافت کنند و از آن لذت ببرند.

این بازی اولین نسخه از این سری نیست که به این سرویس اضافه می‌شود، پیش از این بازی‌های FIFA 14, FIFA 15, و ۱۶ نیز برای افرادی که از این سرویس استفاده می‌کنند، قابل دریافت بود. آخرین نسخه‌ای که از سری بازی‌های فیفا به انتشار رسید، توانست نظر بسیاری از منتقدان و بازی‌بازان را به خودش جلب کند به طوری که این بازی توانست از بسیاری از سایت‌های بزرگ نمره کامل دریافت کند و همچنین طرفداران این سری را نیز بسیار راضی کرد. شما می‌توانید با مراجعه به این آدرس نقد و بررسی این بازی را که توسط تیم گیمفا انجام شد را مطالعه کنید.

بازی‌های بزرگ دیگری نیز پیش از این برای کاربران EA/Origin Access در دسترس قرار گرفته شده بود که از این دسته می‌توان به بازی‌های Mirror’s Edge Catalyst, Star Wars: Battlefront, و Titanfall اشاره کرد. شما می‌توانید با مراجعه به این آدرس تمامی بازی‌های سرویس EA/Origin Access را مشاهده کنید.

علاوه بر بازی‌های رایگان، کاربران EA/Origin Access در بسیاری از مواقع می‌توانند برخی از بازی‌ها (نه تمام آن‌ها) را زودتر از زمان انتشارشان تجربه کنند؛ افرادی که از این سرویس استفاده می‌کنند می‌توانند این بازی‌ها را پنج روز زودتر از انتشار بازی کنند. مزیت دیگری که این سرویس برای کاربران خود دارد این است که این افراد می‌توانند تمامی محتویات دیجیتالی EA را با تخفیف ده درصدی دریافت کنند. این بدان معنا است که یک بازی با قیمت شصت دلار، برای این افراد پنجاه و چهار دلار قیمت خواهد داشت. هزینه استفاده از این سرویس ماهیانه پنج و سالیانه سی دلار می‌باشد.

نسخه‌ای از EA Access برای کاربران پلی‌استیشن ۴ در دسترس نیست. طبق گفته‌های سونی، این سرویس برای آن دسته از کاربران ارزشمند پلی‌استیشن که انتظارش را دارند در دسترس نیست و این موضوع باعث ناراحتی آن‌ها است. همچنین سونی بیان کرده است که در حال آغاز مذاکرات با EA است تا این سرویس را برای کاربران پلی‌استیشن ۴ مهیا سازد و در حال بررسی هستند که چطور بتوانند این سرویس را برای کاربران ارزشمندشان فراهم آورند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید