بازی Starcraft و بسته‌ی گسترش‌دهنده‌اش به صورت رایگان قابل دریافت هستند

۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰

شرکت «بلیزارد» (Blizzard) ماه گذشته اعلام کرد که بازی اصلی Starcraft و بسته‌ی گسترش‌دهنده‌اش یعنی Starcraft: Brood of War  با هدف عرضه در فصل تابستان سال جاری بازسازی می‌شوند. اگر در زمره‌ی کسانی هستید که قادر به صبر و تحمل برای تجربه‌ی نسخه‌ی کلاسیک مجموعه‌ی Starcraft نیستید، این امکان برایتان مهیا شده است تا به صورت کاملاً رایگان به این مهم دست یابید.

در کنار انتشار به‌رورسانی شماره‌ی ۱٫۱۸ بازی Starcraft، هم بازی اصلی و هم بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Starcraft: Brood of War به صورت کاملاً رایگان برای رایانه‌های شخصی قابل دریافت و تجربه هستند.

این خبر برگرفته از جزئیات به‌روزرسانی اخیر بازی Starcraft است که شامل اشاره به تعدادی محتوای افزودنی و مشکلات بهبود یافته بازی نیز می‌شود.

در راستای هماهنگی کامل بازی Starcraft با ویژگی «چند پنجره‌ای»، دو حالت «پنجره‌ی تمام صفحه‌» و «پنجره» نیز به این عنوان افزوده شده است که با ترکیب کلیدهای «Alt-Enter» به راحتی می‌توانید بین آن‌ها پیمایش کنید.

از سوی دیگر این بازی سازگاری کاملی با سیستم‌عامل‌های ویندوز ۷، ویندوز ۸٫۱ و ویندوز ۱۰ که در راستای رایگان شدن آن امری قابل توجه و مهم است نیز خواهد داشت. در حال حاضر بخش اعظمی از رایانه‌های شخصی از سیستم‌عامل ویندوز ۷ استفاده می‌کنند و طیف گسترده‌ی بازار هدف این بازی می‌تواند به موفقیتش کمک بیشتری بکند.

اقدامات ضد تلقب نیز در این بازی بهبود یافته ، بنابراین فرصت‌های پرشمار برای متقلبین از آن‌ها سلب شده است. بازی به صورت آنلاین نیز بهتر از قبل اجرا می‌گردد چراکه استودیوی «بلیزارد» سرعت پاسخ گیم‌پلی را با افزایش نرخ سرعت LAN بر روی سرویس Battle.net بهبود داده است.

پس از رایگان شدن بازی Starcraft و بسته‌ی گسترش‌دهنده‌اش به دلیل ازدحام زیاد کاربران در سرورهای «بلیزارد» و تقاضای بالا جهت دریافت آن‌ها، برای مدتی سرورهای Battle.net از کار افتادند که انتظار می‌رود در جریان نگارش این خبر به روال عادی خود بازگشته باشند.

اگر تمایلی به تجربه‌ی نسخه‌ی رایگان بازی Starcraft ندارید، می‌توانید منتظر عرضه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی آن در فصل تابستان سال جاری میلادی باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید