گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بازی Wild Guns: Reloaded از طریق استیم برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد

اخبار بازی ها
بازی Wild Guns: Reloaded از طریق استیم برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد

سال گذشته‌ی میلادی «ناتسومه» (Natsume) بازی Wild Guns: Reloaded را برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه و منتشر کرد. این بازی نسخه‌ای بازسازی شده از عنوانی کلاسیک با همین نام است که در سال ۱۹۹۴ میلادی بر روی کنسول SNES منتشر گردید. در حال حاضر این شرکت به صورت رسمی اعلام کرده که انحصار این بازی به اتمام رسیده است و به زودی به رایانه‌های شخصی از طریق سرویس استیم نیز راه خواهد یافت. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

شرکت «ناتسومه»، ناشر بازی Wild Guns: Reloaded، اعلام کرد که این عنوان تا اواخر سال جاری میلادی برای رایانه‌های شخصی از طریق سرویس استیم عرضه خواهد گردید.

بازی Wild Guns: Reloaded که سال گذشته‌ی میلادی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد، به بهبود گرافیک بازی اصلی بدون تغییر استایل خاص آن، افزودن فرمت صفحه‌ی گسترده، دو شخصیت جدید قابل بازی به همراه اسلحه‌های خاصه‌ی خود و همچنین پشتیبانی از بخش چند نفره‌ی محلی تا سقف چهار بازیکن می‌پردازد. علاوه بر این موارد، شاهد لیست برترین رکوردها به صورت آنلاین نیز خواهیم بود. این نخستین بازی‌ از شرکت «ناتسومه» خواهد بود که برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه می‌گردد.

تابدین لحظه همچنان تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی برنامه‌ریزی نشده است، اما می‌دانیم که Wild Guns: Reloaded در زمانی نامخشص در سال ۲۰۱۷ میلادی به سرویس استیم راه خواهد یافت. انتظار می‌رود ضمن منتشر شدن جزئیات بیشتر پیرامون این بازی، شاهد رونمایی از بازی‌های بیشتری از شرکت «ناتسومه» نیز باشیم، چراکه آن‌ها اینطور وعده داده‌اند.

بازی Wild Guns: Reloaded نسخه‌ی اصلی این عنوان را به همراه برخی پیشرفت‌های بصری در حالی که شامل دشمنان جدید، شخصیت‌های قابل‌بازی جدید و سطح‌های بیشتر و همچنین بخش‌ چند نفره‌ی محلی برای ۴ بازیکن می‌شود، بازمی‌گرداند.

شرکت «ناتسومه» همچنین اظهار داشته که این برای اولین بار است که اقدام به انتشار Wild Guns برای رایانه‌های شخصی می‌کند؛ البته همانطور که پیشتر اشاره شد، Wild Guns: Reloaded نخستین بازی‌ خواهد بود که از سوی شرکت نامبرده برای پلتفرم رایانه‌های شخصی انتشار می‌یابد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
ADS
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت