گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

احتمال عدم انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ Dragon Quest 10 در سال جاری میلادی

اخبار بازی ها
احتمال عدم انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ Dragon Quest 10 در سال جاری میلادی

مقرر است که بازی Dragon Quest XI در ماه جولای سال جاری میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو ۳Ds در کشور ژاپن عرضه و منتشر گردد، اما همچنان وضعیت انتشار آن برای جدیدترین کنسول شرکت نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ، نامشخص است. شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) به علاقه‌مندان اطمینان داده است که این نسخه در دسترس ساخت و توسعه قرار دارد، اما هیچ بازه‌ی زمانی دقیقی برای انتشار آن مشخص نکرده است. با توجه به مجله‌ی ژاپنی «فامیتسو»، به احتمال بسیار زیاد، نسخه‌ی نینتندو سوییچ عنوان مورد بحث در سال جاری میلادی به انتشار نخواهد رسید.

مجله‌ی «فامیتسو» در آخرین شماره‌ی خود ادعا کرده است که بازی Dragon Quest XI که پیش از این قرار بوده است در روز شنبه ۷ مرداد ماه (۲۹ جولای ۲۰۱۷ میلادی) برای دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و نینتندو ۳Ds در کشور ژاپن عرضه گردد، در آن زمان به نینتندو سوییچ راه نخواهد یافت و به احتمال بسیار زیاد این مهم در سال جاری میلادی نیز به وقوع نخواهد پیوست.

واقعیت امر این است که این مجله‌ی ژاپنی، صفحه‌ی مخصوص به نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Dragon Quest XI را در وب‌سایت خود به‌روزرسانی کرده است و ضمن پاک‌سازی سال ۲۰۱۷ میلادی به عنوان تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ این عنوان، آن را برای عرضه در زمانی نامشخص که به زودی اعلام خواهد شد در وب‌سایت خود لیست کرده است که به احتمال بسیار زیاد این اقدام در راستای عدم عرضه در سال ۲۰۱۷ میلادی صورت گرفته است.

پرواضح است که تابدین لحظه باید تنها به چشم یک شایعه به این خبر نگاه کنیم و اقدام اخیر مجله‌ی «فامیتسو» را یک اشتباه سهوی پنداشت، اما از آنجایی که این مجله در گذشته جزئیات زیادی از بازی‌های شرکت «اسکوئر انیکس» منتشر کرده است که از قرار معلوم به حقیقت نیز پیوسته‌اند، احتمالاً شرکت مذکور تصمیم به عدم عرضه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ Dragon Quest XI در سال جاری میلادی گرفته است. البته باید برای دانستن صحت و سقم این خبر، منتظر اعلامیه‌های رسمی شرکت «اکوئر انیکس» بمانیم.

لازم به ذکر است که شرکت «اسکوئر انیکس» به صورت رسمی اعلام کرده است که بازی Dragon Quest XI به نینتندو سوییچ نیز راه خواهد یافت، بنابراین نگرانی‌ای از این بابت وجود ندارد.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت