گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

اولین تصاویر و اطلاعات از Code Vein | عنوانی الهام گرفته شده از Dark Souls

اخبار بازی ها
اولین تصاویر و اطلاعات از Code Vein | عنوانی الهام گرفته شده از Dark Souls

شرکت باندای نامکو، اولین اطلاعات و تصاویر رسمی از Code Vein، عنوان الهام گرفته شده این شرکت از سری Dark Souls را منتشر کرده است. این بازی نقش‌آفرینی اکشن که با موتوربازیسازی Unreal Engine 4 و توسط اعضای کلیدی تیم سازنده God Eater ساخته می‌شود، قرار است سال آینده میلادی برای کنسول‌های خانگی منتشر شود.

در ادامه می‌توانید اطلاعات منتشر شده از این عنوان را مطالعه نمایید.

 • همراهان

به هنگام جستجوی سیاه‌چال‌ها، شما می‌توانید یک همراه با خود بیاورید. تعداد همراهان موجود در این عنوان، با پیشرفت در داستان افزایش می‌یابد. بازیکن و شخصیت همراه، حس ترس و وحشت را در کنار یکدیگر احساس کرده و با حمایت از همدیگر، بر سختی‌های پیش‌ رویشان پیروز خواهند شد. وقتی شما به یک محیط جدید برسید، همراهتان در کنار شما از کشف یک محیط تازه هیجان زده خواهد شد. حتی در موقعیت‌های ناامیدانه، وقتی با همراه مورد اعتماد خود چالش‌های پیش رو را تجربه و از آنان سربلند بیرون بیایید، بخش‌های داستانی جدیدی مشاهده خواهید کرد.

 • دنیا

داستان Revenantها در آینده‌ای نزدیک و رو به نابودی بیان می‌شود.

در آینده‌ای نزدیک، دنیا به صورت ناگهانی تخریب می‌شود. «خارهای قضاوت»، بی‌رحمانه پوسته زمین و ساختمان‌های بشریت را که مظهر کامیابی بودند، سوراخ کرده و حال مانند نشانه‌های یک قبرستان، بر روی زمین ایستاده‌اند. (در طول این اتفاق) یک جامعه جدا شده‌ای به نام Vein وجود داشت، که در آن موجوداتی که با نام Revenant (موجودات مرده‌ای که از گور برخواسته‌اند) شناخته می‌شدند، به سختی توانستند از این حادثه جان سالم به در ببرند.

Revenantها موجوداتی هستند که برای جلوگیری از نابود شدن، از انسانیت خود دست کشیدند. با وجود آنکه به عنوان بهای بدست آوردن قدرت‌های ماورالطبیعه خود، آن‌ها اکثریت خاطراتشان را از دست می‌دهند، این موجودات می‌توانند با نوشیدن خون، به سختی بخشی از انسانیت خود را حفظ کنند. اگر بدن آن‌ها به اندازه کافی خون نداشته باشد، آن‌ها انسانیت خود را از دست داده و به هیولاهای به نام «گمشده» تبدیل می‌شوند.

در دنیای بسته‌ای که «گمشدگان» بسیاری در آن پرسه می‌زنند، و بخار بد بوی در هوا پخش شده که حس تشنگی به خون را در محیط گسترش می‌دهد، شما با همراهی سایر دوستان Revenant خود، سفرتان را برای یافتن خون و حقیقت آغاز می‌کنید. آیا راه فراری از این دنیا وجود دارد؟ چرا Revenantها به وجود آمده‌اند؟ سفر مستاصلانه آن‌ها، نهایتا به کشف رازی بزرگ منجر شده که در جامعه Vein خفته است.

Revenantها در دنیای خراب شده زندگی می‌کنند

به لطف جامعه جدا شده Vein، این موجودات توانستند به سختی از «خارهای قضاوت» زنده بمانند.

Revenant

Revenantها در جامعه‌ای جدا شده زندگی کرده و با وجود از دست دادن اکثریت خاطرات خود، هنوز می‌توانند با مکیدن خون دیگر موجودات، انسانیت خود را حفظ کنند.

گمشده

اگر یک Revenant به اندازه کافی خون نداشته باشد، به هیولای گمشده تبدیل می‌شود. برای فرار از عذاب تشنگی پایان ناپذیر خود برای خون، گمشدگان برای همیشه در جستجوی خون هستند.

 • Blood Veil

Revenantها برای مکیدن خون دشمنان، از تجهیزات خاصی به نام Blood Veil (نقاب خون) استفاده می‌کنند. این شی معمولا شکل لباس به خود گرفته، و با وجود آنکه بخش‌های زره‌ مانندی دارد، Blood Veil مکانیزم خاصی داشته که به هنگام مکیدن خون دشمنان پدیدار می‌شود، و علاوه بر آن به شکل یک ماسک شوم در آمده که دهان استفاده کننده را می‌پوشاند. خون بدست آمده از دشمنان در طول پروسه مکیدن خون، به واسطه لوله قرار گرفته شده در این تجهیزات، به دهان استفاده کننده از Blood Veil منتقل می‌شود.

-این یک Blood Veil به شکل یک کت بلند است. این شی سیستم مکش خونی مشابه با دم عقرب را دارد، و می‌تواند عمل مکیدن خون را از فواصل دور انجام دهد.

-این Blood Veil شکل یک دستکش را به خود گرفته است. این شی با استفاده از سیستم مکش خون بزرگ و پنجه مانند خود، بدن دشمنان را پاره می‌کند. این Blood Veil برد کمی داشته، اما می‌تواند عمل مکیدن خون را بسیار سریع انجام داده و واکنش بسیار خوبی دارد.

 • هدایا

یک هدیه، قدرت مخصوص Revenant است که اثرات مبارزاتی مختلفی را با کمک خون به دست آمده از دشمنان، آشکار می‌کند. از جمله اثرات یک هدیه می‌توان به حمله مستقیم به دشمن، قوی کردن Revenant و تضعیف دشمنان اشاره داشت. شناسایی زمان درست برای حمله و مکیدن خون و استفاده به موقع از هدایا در مقابل گمشدگان، کلید اصلی در پاکسازی سیاه‌چال‌ها و جستجو در Vein است.

 • سلاح‌ Revenantها

شما می‌توانید از میان سلاح‌های مختلفی چون شمشیر، سرنیزه‌، تبر و سلاح‌های بیشتر که هر یک ضربات و حرکات مخصوص خود را خواهند داشت، اسلحه‌ای را که بیشتر با سبک بازی شما هم‌خوانی دارد، انتخاب کنید. با ترکیب سلاح‌های ذکر شده با Blood Veil، شما می‌توانید سیستم مبارزات خود را طراحی کرده که آزادی بسیاری به شما خواهد داد.

 • دنیای بزرگ درون Vein

منطقه شهری قدیمی که پس از سوراخ شدن توسط «خارهای غول‌آسای قضاوت»، به نابودی کشیده شده است. ساختمان‌های که به سمت آسمان هل داده شده‌اند، مانند نشانه‌‌های بر روی قبر بشریت هستند. از آنجا که قلوه سنگ‌های بسیاری در این محیط وجود دارند، پس مکان‌های مخفی زیادی نیز وجود داشته که ممکن است از آنجا به شما حمله شود. به هنگام جستجو در این منطقه مواظب حملات غافلگیرانه از درون سایه‌ها باشید.

یک غار بزرگ که در زیرزمین گسترش یافته است. نور از شکاف‌های ایجاد شده بر روی زمین توسط «خارهای قضاوت»، درون این غار تابیده و منظره‌ای زیبا اما غم‌انگیز را ایجاد کرده است. به هنگام جستجو در تازیکی خطرهای زیادی منتظر شما خواهند بود. با اتکا به نور کم موجود در این محیط، با دقت به جستجو در غار بپردازید.

یک سازه زیرزمینی که زمانی مملو از رفت و آمد بوده و حال به لانه گمشدگان بدل شده است. چشم‌های خالی گمشدگان، به پیدا کردن مزاحمان در اعماق تاریکی ادامه می‌دهند. در میان این سازه‌های پیچیده، آتش‌های وجود دارند که مسیر را نشان می‌دهند. آیا این آتش‌ها به سفر شما کمک کرده… یا آنکه تله هستند؟

یک سراشیبی کوهستانی که توسط برف پوشیده شده است. چه نوع منظره‌های در قله این کوه انتظار شما را می‌کشند؟ در راه‌های باریک و پوشیده شده از برف، خطر لیز خوردن همیشه وجود دارد. اینکه در چه مکانی با گمشدگان مبارزه کنید، تصمیمی حیاتی در این محیط است.

عنوان Code Vein قرار است در سال ۲۰۱۸، به صورت جهانی برای کنسول‌های خانگی عرضه شود. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از این عنوان را مشاهده کنید.

12345678910(7 رای, میانگین آرا 8٫71 از 10 )
Loading...

ADS

نظرات

 1. Inside1990 گفت:

  هرچی تعداد بازی های الهام گرفته از dak souls بیشتر,بهتر…امیدوارم خود میازاکی هم دست به کار شده باشه و واسه E3 بازی جدیدش رو نمایش بده…سبک عجیبیه زجر میکشی تا تمومش کنی ولی لذتش با هیچ بازی قابل قیاس نیست

  23Thumb up 4Thumb down
 2. Gearsofreza گفت:

  بیشتر از دارک سولز به دارک سایدرز شباهت داره.
  مخصوصن دارک سایدرز ۱.
  داستان،تیغه قضاوت،محیط آخر الزمانی

  2Thumb up 7Thumb down
 3. Cobliboy گفت:

  واسه منی که بلاد بورن بهترین بازی زندگیمه خبر خوبیه

  8Thumb up 5Thumb down
 4. Iran_gamer گفت:

  متن فکر کنم ترجمه بود. که خوب ترجمه نشده.بازم از تلاشتون تشکر می کنم.

  7Thumb up 0Thumb down
 5. peshgel42 گفت:

  شایعات میگن که سونی واسه E3 بلاد بورن ۲ رو میخواد روکنه Grin

  5Thumb up 0Thumb down
 6. […] می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از بازی به اینجا، برای خواندن مصاحبه سازندگان بازی به اینجا و برای […]

  0Thumb up 0Thumb down
 7. poorya گفت:

  تصاویر این بازی دیدم یاد DMC افتادم

  0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت