گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

لیست تخفیفات این هفته فروشگاه پلی‌استیشن اعلام شد

PS4
لیست تخفیفات این هفته فروشگاه پلی‌استیشن اعلام شد

سونی لیست آخرین تخفیفات هفتگی شبکه پلی‌استیشن را اعلام کرد که این تخفیفات برای کاربران پلی‌استیشن ۳ و ۴ و همینطور پلی‌استیشن ویتا در دسترس می‌باشند.

همانطور که در وبسایت فروشگاه پلی‌استیشن اعلام گردیده، بسیاری از بازی‌های EA Sports برای کاربران پلی‌استیشن ۴ در دسترس هستند که این بازی‌ها شامل FIFA 17 (به قیمت بیست و چهار دلار), NHL 17 (به قیمت بیست دلار), Madden NFL 17 (به قیمت بیست دلار), UFC 2 (به قیمت شانزده دلار), و Rory McIlroy PGA Tour (به قیمت هفت و نیم دلار) می‌شوند.

از دیگر بازی‌هایی که در این هفته برای کاربران پلی‌استیشن ۴،‌با قیمت کم‌تری در دسترس می‌باشند، می‌توان به بازی‌های Snow Moto Racing Freedom (به قیمت بیست دلار), Tethered (به قیمت پانزده دلار), Gunjack (به قیمت چهار دلار), و Alien: Shooter (به قیمت سه دلار) اشاره کرد.

در میان این تخفیفات که مختص بازی‌های پلی‌استیشن ۴ هستند، می‌توانیم شاهد تخفیفاتی باشیم که برای تم‌های پویا در نظر گرفته شده است. از این جمله می‌توان به تم‌های Adorable Cats و Adorable Puppies اشاره کرد که هر کدام به تنهایی یک و نیم دلار قیمت گذازی شده‌اند.

شما می‌توانید لیست کامل تخفیفات ارائه شده شبکه پلی‌استیشن در این هفته را از طریق وبسایت رسمی فروشگاه پلی‌استیشن مشاهده بفرمایید.

12345678910(4 رای, میانگین آرا 5٫50 از 10 )
Loading...
نظرات

  1. reza_9 گفت:

    دوستان این تخفیفات رو هفتگی چک کنید واقعا خوبه.

    11Thumb up 6Thumb down
  2. 2reza2 گفت:

    چرا توهین میکنی چه عقده ای داری ازین کنسول ها من طرفدار سونیم ولی ارزوی موفقیت برای Xbox میکنم این کیه دیگه هی فقط توهین میکنه اگه xbox انحصاریشو برای شما بیرون نمیداد الان داشتی جنگهای صلیبی بازی میکردی

    5Thumb up 2Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت