گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

صنعت بازی ایران در «هفته بازی برلین» معرفی می‌شود

اخبار بازی های ایرا…
صنعت بازی ایران در «هفته بازی برلین» معرفی می‌شود

هفته‌ی آینده در «هفته بازی برلین» که خود از ۱۲ رویداد مجزای مرتبط به صنعت بازی تشکیل می‌شود، پنل معرفی صنعت بازی ایران و فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجارت با حضور حسن کریمی قدوسی مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این پنل در رویداد تخصصی QUO VADIS که تمرکز اصلی آن تجارت بازی و گردهم آوردن متخصصان بازی است، ارائه خواهد شد.

رویداد QUO VADIS از روز دوشنبه ۴ اردیبهشت ماه به مدت سه روز در شهر برلین آلمان برگزار خواهد شد.

عنوان این نشست تخصصی «رازها و چالش‌های تجارت موفق در ایران!» نام دارد و چهار سخنران اصلی وظیفه‌ی ارائه‌ی آن را برعهده دارند. حسن کریمی قدوسی، حسن مهدی اصل، لارس جنسن و احمد السفر این پنل را ارائه می‌کنند.

هم‌اکنون صفحه‌ی این پنل در سایت QUO VADIS درج شده و مخاطبان رویداد می‌توانند درباره‌ی آن اطلاعات کسب کنند.

مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در این پنل درباره‌ی بازار صنعت بازی در کشور و همچنین قواعد و قوانین ورود به صنعت بازی ایران صحبت خواهد کرد.

با توجه به استقبال برگزارکنندگان این رویداد از ارائه نشست تخصصی با موضوع سرمایه‌گذاری و تجارت در ایران، به‌نظر می‌رسد تعاملات بین‌المللی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در سال‌های اخیر نتیجه داده و توجه تاجران و سرمایه‌گذاران در حوزه بازی به ایران جلب شده است. این در حالی است که ایران نیز در تیر ماه نخستین نمایشگاه تجاری بین‌المللی خود را به نام Tehran Game Convention برگزار می‌کند و قرار است در همین نشست از شرکت‌کنندگان برای حضور در تهران دعوت بعمل آید.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
نظرات

 1. ali_m گفت:

  بسیار عالی واقعا خبر خیلی خوبی هست به نظر من یکی از راه پیشرفت صنعت بازی های ویدیویی در ایران (که شاید مهمترینشم باشه) جذب سرمایگذاز هست متاستفانه سرمایگذاران داخلی که چندان به این صنعت اهمیت نمیدن این رویداد فرصت خوبی برای جذب شریکاگذار خارجی هستش.

  18Thumb up 1Thumb down
 2. mongi گفت:

  «رازها و چالش‌های تجارت موفق در ایران!»

  4Thumb up 0Thumb down
 3. 2reza2 گفت:

  امید است به روزی که مسئولین به این صنعت بزرگ نگویند (بازی ماله بچه هاست و بچه بازی) است Pissed Off Really Pissed با سپاس Quiet

  10Thumb up 0Thumb down
 4. ali گفت:

  تا وقتی با یه گیمر مثل یه معتاد به مواد مخدر رفتار میشه هیچ اتفاق خاصی نمی افته

  10Thumb up 1Thumb down
 5. Metallman33 گفت:

  متاسفانه اصلا حمایت نمیشه از صنعت گیم در ایران … تو این زمینه فعلا هیچ حرفی برای گفتن نداریم …. با اینکه استعداد های خوبی داریم

  7Thumb up 1Thumb down
 6. The Last Survivors گفت:

  واقعا خبر مسرت بخشیه با اینکه ایران فعلاهیچ هرفی تقریبا برای گرفتن نداره البته افرادبا استعدادای داریم ولی کو سرمایه وای خدا چی میشه یروزی یه استدیو بازی سازی در حد راک استار یا ناتی داگ تو ایران افتتاح بشه تا بتون هنر ناب ایرانی رو تو اسن صنعت هم بچشیم AngelGrin

  2Thumb up 0Thumb down
 7. The Last Survivors گفت:

  واقعا خبر مسرت بخشیه با اینکه ایران فعلاهیچ حرفی تقریبا برای گرفتن نداره البته افردا با استعدادی داریم ولی کو سرمایه وای خدا چی میشه یروزی یه استدیو بازی سازی در حد راک استار یا ناتی داگ تو ایران افتتاح بشه تا بتون هنر ناب ایرانی رو تو این صنعت هم بچشیم AngelGrin

  2Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت